POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 294

7.453.663 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2016/2017 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali wyniki do PZR:

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 04.09.2016
Mini żak: 1.Arka I Gdynia; 2.Ogniwo I Sopot; 3.Tur I Chojnice; 4.Arka II Gdynia; 5.Ogniwo II Sopot; 6.Arka Rumia; 7.Tur II Chojnice.
Żak: 1.Arka I Gdynia; 2.Arka II Gdynia; 3.Arka Rumia.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 24.09.2016
Mini Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Budowlani Lublin; 3.KS Budowlani Łódź; 4.Pogoń Siedlce.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Pogoń Siedlce; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Budowlani Lublin.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Budowlani Lublin; 3.Gorce Raba Niżna.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Chojnice 24.09.2016
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Lechia Gdańsk I; 3.Ogniwo Sopot I; 4.Tur Chojnice II; 5.Tur Chojnice I; 6.Czarni Pruszcz Gdański; 7.SP Nieżychowice; 8.Arka Rumia I; 9.Lechia Gdańsk II; 10.Arka Rumia II; 11.Arka Gdynia II; 12.Ogniwo Sopot II; 13.SP Nowa Cerkiew.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Rumia; 3.Arka Gdynia II; 4.Tur Chojnice; 5.Czarni Pruszcz Gdański.
 
Nowa Huta 7’s, RTDiM - Kraków 01.10.2016
Mini żak: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 2.Rugby Club Częstochowa; 3.Biało- Czarni Nowy Sącz; 4-5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II i Nowa Huta Rugby Klub Kraków III.
Żak: 1.Rugby Club Częstochowa; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 01.10.2016 
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Husaria Kalisz; 3.AZS AWF Warszawa I; 4.KS Rugby Ruda Śląska; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Sparta Jarocin; 7.Arka Gdynia I; 8.Miejski Klub Rugby Siedlce; 9.Arka Gdynia II; 10.BBRC Łódź; 11.Fabrykanci Pabianice; 12.AZS AWF Warszawa II; 13.Czarni Bytom.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Arka Gdynia I; 3. BBRC Łódź; 4.Husaria Kalisz; 5.Gorce Raba Niżna; 6.Orkan Sochaczew; 7.Arka Gdynia II; 8.KS Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Gorce Raba Niżna; 4.BBRC Łódź; 5.Husaria Kalisz; 6.KS Rugby Ruda Śląska.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Raba Niżna 09.10.2016 
Mini żak: 1. RC Gorce Raba Niżna; 2. UKS Rugby Lubień; 3. KS Budowlani Łódź; 4. RC Biało-Czarni Nowy Sącz; 5. RC Częstochowa; 6. BBRC Łódź; 7. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 8. KS Rugby Ruda Śląska; 9. SP nr 17 Nowy Sącz; 10. Nowa Huta Rugby Klub Kraków I.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. RC Gorce Raba Niżna; 3. BBRC Łódź; 4. KS Rugby Ruda Śląska; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. RC Częstochowa.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. RC Gorce Raba Niżna; 3. BBRC Łódź; 4. KS Rugby Ruda Śląska.

Turniej Nadziei Olimpijskich, RTDiM - Jarocin 16.10.2016
Mini żak: 1.Sparta Jarocin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Husaria Kalisz; 4.UKS Strzała; 5.BBRC I Łódź; 6.BBRC II Łódź; 7.SP 1 Poznań A; 8.Husar Bolesławiec 9.Jastrowie; 10.BBRC III Łódź. Poza klasyfikacją: SP 1 Poznań B i Wataha Zielona Góra.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Pogoń Siedlce; 3.BBRC Łódź; 4.Orkan Sochaczew; 5.Husaria Kalisz; 6.Posnania Poznań; 7.Husar Bolesławiec.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.BBRC Łódź; 4.Husar Bolesławiec; 5.Sparta Jarocin.

Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 22.10.2016
Mini żak: 1. RC Arka Gdynia I 2. MKS Ogniwo Sopot I 3. MKS Ogniwo Sopot II 4. RC Lechia Gdańsk I 5. Tur Chojnice II 6. Arka Rumia II 7. Czarni Pruszcz 8. RC Arka Gdynia II 9. Arka Rumia I 10. Tur Chojnice I 11. RC Lechia Gdańsk II 12. SP 38 13. SP 52.
Żak: 1. Arka Gdynia I 2. Arka Gdynia II 3. Czarni Pruszcz Gdański 4. Lechia Gdańśk Arka Rumia - drużyna niesklasyfikowana.
Młodzik 7: 1. Arka Gdynia 2. Lechia Gdańsk I 3. Ogniwo Sopot 4. Lechia Gdańsk II.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 22.10.2016
Mini żak: 1. Budowlani Lublin; 2. AZS AWF Warszawa 1; 3. LFV Francja 1; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5. AZS AWF Warszawa 2; 6. RC Orkan Sochaczew; 7. LFV Francja 2.
Żak: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. Budowlani Lublin.
Młodzik: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. AZS AWF Warszawa.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Częstochowa 30.10.2016
Mini żak: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Husaria Kalisz; 3. UKS Lubień; 4. RC Częstochowa I; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 6. Sparta Jarocin; 7. Orkan Sochaczew; 8. RC Częstochowa II; 9. SP Kuchary; 10. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 11. KS Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1. Orkan Sochaczew; 2. Husaria Kalisz; 3. Gorce Raba Niżna; 4. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 5. KS Rugby Ruda Śląska; 6. RC Częstochowa.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Gorce Raba Niżna; 3. KS Rugby Ruda Śląska; 4. Husar Bolesławiec; 5. Husaria Kalisz.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 06.11.2016
Mini żak: 1. Arka Gdynia I; 2. Ogniwo Sopot  I; 3. Arka Gdynia II; 4. Lechia Gdańsk I; 5. Arka Rumia; 6. Czarni Pruszcz Gdański I; 7. Tur Chojnice II; 8. Tur Chojnice I; 9. RK Unisław I; 10. Czarni Pruszcz Gdański II; 11. RK Unisław II; 12. Ogniwo Sopot II; 13. Lechia Gdańsk I.
Żak: 1. Arka Gdynia I; 2. Czarni Pruszcz Gdański; 3. Arka Gdynia II; 4. RC Arka Rumia; 5. RK Unisław; 6. Lechia Gdańsk.
Młodzik: 1. Arka  Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 13.11.2016
Mini żak: 1. Arka Gdynia I; 2. Lechia Gdańsk I; 3. Ogniwo Sopot II; 4. Tur Chojnice I; 5. Arka Gdynia II; 6. Arka Rumia I; 7. Ogniwo Sopot I; 8. Tur Chojnice II; 9. Arka Gdynia III; 10. Tur Chojnice III; 11. Arka Rumia II; 12. Lechia Gdańsk II.
Żacy: 1. Arka Gdynia I; 2. Arka Rumia; 3. Arka Gdynia II; 4. Lechia Gdańsk.
Młodzik: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk.

22.04.2017 : X Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM, Łódź
Mikrus: 1.Ogniwo Sopot; 2.KS Budowlani I; 3.KS Budowlani II; 4.BBRC Łódź; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Arka Gdynia; 3.Huta Rugby Klub Kraków; 4.UKS Lubień; 5.Ogniwo Sopot; 6.RC Częstochowa I; 7.Sparta Jarocin; 8.RC Częstochowa II; 9.KS Budowlani Łódź; 10.SP 5 Poznań; 11.Husaria Kalisz; 12.Fabrykanci Pabianice; 13.Roland Ivanofrankowsk; 14.Lechia Gdańsk; 15.BBRC Łódź II; 16.Orkan Sochaczew; 17.Miejski Klub Rugby Siedlce; 18.BBRC Łódź I; 19.SP Kuchary.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Tullow II; 3.Tullow III; 4.Arka Gdynia; 5.EŻI Ryga; 6.UKS Strzała; 7.Tullow I; 8.Roland Ivanofrankowsk; 9.Orkan Sochaczew; 10.Husaria Kalisz; 11.Lechia Gdańsk; 12.Fabrykanci Pabianice; 13.Miejski Klub Rugby Siedlce; 14.BBRC Łódź; 15.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.EŻI Ryga; 4.Gorce Raba Niżna; 5.BBRC Łódź; 6.Sparta Jarocin; 7.Roland Ivanofrankowsk.

29.04.2017 : II Puchar Gorczańskiego Oscypka, RTDiM, Raba Niżna 
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.RCC Częstochowa; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.UKS Lubień; 5.Sparta Jarocin; 6.Husaria Kalisz; 7.Rugby Ruda Śląska I; 8.Rugby Ruda Śląska II; 9.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 10.Gorce Raba Niżna II; 11.RCC Częstochowa II; 12.SP 17 Nowy Sącz; 13.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 14.Nowa Huta Rugby Klub Kraków III; 15.Husar Bolesławiec; 16.Juvenia Kraków.
Żak: 1.Husaria Kalisz; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Nowogrodziec; 4.Rugby Ruda Śląska; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.Hisar Bolesławiec.
Młodzik: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Husar Bolesławiec; 3.Husaria Kalisz.
 
06.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Ogniwo Sopot II; 3.UKS Czeczewo; 4.RK Unisław I; 5.TUR Chojnice I; 6.Lechia Gdańsk I; 7.Arka Gdynia II; 8.Ogniwo Sopot I; 9.Lechia Gdańsk II; 10.Czarni Pruszcz Gdański; 11.TUR Chojnice II; 12.Arka Gdynia III; 13.RK Unisław II; 14.Arka Rumia I; 15.Arka Rumia II 2.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Gdynia II; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk.

06.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lublin
Mini żak: 1.Budowlani Lublin I; 2.Orkan Sochaczew; 3.AZS AWF Warszawa; 4.SP 3 Sochaczew I; 5.Budowlani Lublin II; 6.Miejski Klub Rugby Siedlce; 7.SP 3 Sochaczew II.
Żak: 1.Miejski Klub Rugby Siedlce; 2.Orkan Sochaczew; 3.Budowlani Lublin.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.AZS AWF Warszawa.
 
13.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Jarocin
Mini żak: 1.Sparta Jarocin; 2.SP Cielcza; 3.Husaria Kalisz; 4.Rugby Ruda Śląska; 5.SP 4 Leszno; 6.SP 4 Leszno II; 7.Posnania Poznań II; 8.Posnania Poznań; 9.Husar Bolesławiec; 10.Rugby Ruda Śląska II; 11.SP 61 Poznań; 12.Sparta Jarocin II; 13.Husaria Kalisz 2.
Żak: 1.Husaria Kalisz; 2.Posnania Poznań; 3.Husar Bolesławiec.
Młodzik: 1.Husar Bolesławiec; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Sparta Jarocin.
 
14.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
Mikrus: 1.BBRC Łódź; 2.KS Budowlani Łódź II; 3.KS Budowlani Łódź I; 4.AZS AWF Warszawa.
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Częstochowa; 3.Budowlani Lublin I; 4.AZS AWF Warszawa; 5.RC Częstochowa II; 6.Fabrykanci Pabianice; 7.Orkan Sochaczew; 8.BBRC Łódź; 9.Budowlani Lublin II.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Budowlani Lublin; 4.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Budowlani Lublin; 4.BBRC Łódź; 5.AZS AWF Warszawa.
 
21.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rumia
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Ogniwo Sopot I; 3.Tur Chojnice I; 4.Arka Gdynia II; 5.Lechia Gdańsk; 6.Ogniwo Sopot II; 7.Arka Gdynia II; 8.Arka Rumia I; 9.Czarni Pruszcz Gdański II; 10.Tur Chojnice II; 11.Czarni Pruszcz Gdański I; 12.Arka Rumia II.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Gdynia II; 3.Czarni Pruszcz Gdański.

03.06.2017 : IV Śląski Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Śląska
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Bajtle Ruda Śląska 1; 3.Orkan Sochaczew 1; 4.KS Budowlani Łódź; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz; 6.Czarni Bytom 1; 7.SP Międzyborów; 8.Burevisnik Chmielnicki (Ukraina); 9.RC Częstochowa 1; 10.Biało-Czarni Nowy Sącz; 11.Bajtle Ruda Śląska 2; 12.Hegemon Bytom; 13.RC Częstochowa 2; 14.Orkan Sochaczew 2; 15.Czarni Bytom 2.
Żak: 1.Burevisnik Chmielnicki; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Orkan Sochaczew; 4.Czarni Bytom; 5.Hegemon Bytom.
Młodzicy: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Bajtle Ruda Śląska.
 
04.06.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sopot
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Ogniwo Sopot II; 3.Tur Chojnice I; 4.Lechia Gdańsk I; 5.Arka Rumia III; 6.Arka Gdynia II; 7.Lechia Gdańsk II; 8.Tur Chojnice II; 9.Tur Chojnice III; 10.Ogniwo Sopot I; 11.Arka Rumia II; 12.Arka Rumia I.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Gdynia II; 3.Lechia Gdańsk.
Młodzicy: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk.

18.06.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
Mini żak: 1.Ogniwo Sopot I; 2.Arka Gdynia I; 3.RK Uniaław; 4.Lechia Gdańsk I; 5.Arka Rumia I; 6.Tur Chojnice I; 7.Czarni Pruszcz Gdański; 8.Ogniwo Sopot II; 9.Ogniwo Sopot III; 10.Arka Gdynia II; 11.Lechia Gdańsk II; 12.Arka Rumia II; 13.Arka Gdynia III; 14.Tur Chojnice III; 15.Arka Rumia III.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Gdynia II; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański Barbarians.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk.

24.06.2017 : Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
Mikrus: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.BBRC Łódź; 4.AZS AWF Warszawa.
Mini żak: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.KS Budowlani Lublin I; 3.MKS Ogniwo Sopot; 4.BBRC Łódź; 5.RC Arka Gdynia; 6.KS Budowlani Łódź; 7.RC Częstochowa I; 8.RC Lechia Gdańsk II; 9.MKS Pogoń Siedlce; 10.KR Husaria Kalisz; 11.KS Rugby Ruda Śląska; 12.RC Orkan Sochaczew II; 13.AZS AWF Warszawa; 14.RC Częstochowa II; 15.UKS Lubień; 16.KS Budowlani Lublin II; 17.RC Orkan Sochaczew I; 18.RC Lechia Gdańsk I; 19.Sparta Jarocin; 20.MKR Siedlce.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Arka Gdynia; 3.RC Gorce Raba Niżna; 4.KR Husaria Kalisz; 5.RC Orkan Sochaczew; 6.KS Budowlani Lublin; 7.RC Lechia Gdańsk; 8.MKR Siedlce.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.RC Arka Gdynia; 4.KS Budowlani Lublin; 5.MKS Pogoń Siedlce; 6.BBRC Łódź; 7.RC Gorce Raba Niżna; 8.RC Lechia Gdańsk; 9.Sparta Jarocin.

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Praga, 28.10.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 MKS Ogniwo Sopot 12 51
2 MKS Pogoń Siedlce  13 51
3 Budowlani Łódź SA 12 50
4 RC Arka Gdynia 13 32
5 RC Lechia Gdańsk 12 25
6 KS Budowlani Lublin 12 25
7 RzKS Juvenia Kraków 12 5
8 KS Budowlani Łódź 12 1

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 10% 50-lecie 6% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 294

7.453.663 liczba odwiedzin od
01.01.2014