POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.764.033 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U19/U18/U17/U16 7 - Rozgrywki 2017-2018

 
KADRA U18
 
18-21.08.2017 - Konsultacja, Zakopane
 
24-27.08.2017 - Zgrupowanie i Turniej Nadziei Olimpijskich, Kraków
Polska I - Polska II 26:0
Polska II - Czechy 12:12
Polska I - Niemcy 12:19
Niemcy - Polska II 24:0
Czechy - Polska I 7:12
Finał o III miejsce: Czechy - Polska II
Finał o I miejsce: Polska I - Niemcy 5:26
Kolejność: 1.Niemcy; 2.Polska; 3.Czechy; 4.Polska II 
 
04-10.09.2017 - Konsultacja i Mistrzostwa Europy 7, Sochaczew i Heidelberg
Polska v Rumunia 7:28
Polska v Francja 5:52
Polska v Belgia 19:12
Ćwierćfinał Bowl/Shield: Polska v Rosja 17:28
Półfinał Shield: Polska v Litwa 24:5
Finał Shield o XIII: Polska v Luksemburg 26:7

19-26.01.2018 - Zgrupowanie, Gdańsk

20-22.04.2018 - Konsultacja, Jarocin
 
28.04-03.05.2018 - Konsultacja, Gdańsk
 
05-06.05.2018 - Mistrzostwa Europy 7, Poniewież (Litwa)
Polska v Hiszpania 17:22 (7:12)
Polska v Portugalia 21:34 (14:12)
Polska v Luksemburg 29:12 (17:0)
Ćwierćfinał Challenge Tropy: Polska v Szwecja 29:0 (19:0)
Półfinał Challenge Tropy: Polska v Litwa 29:7 (12:7)
Finał Challenge Tropy o IX: Polska v Rosja 26:24 (12:12)
 
 
KADRA U16
 
24-27.08.2017 - Zgrupowanie i Turniej Nadziei Olimpijskich, Kraków
Niemcy - Polska II 22:0
Polska I - Węgry 20:0
Polska II - Polska I 5:24
Węgry - Polska II 0:12
Polska I - Czechy 0:21
Polska II - Czechy 17:21
Niemcy - Polska I 14:5
Kolejność: 1.Niemcy; 2.Czechy; 3.Polska; 4.Polska II; 5.Węgry

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.764.033 liczba odwiedzin od
01.01.2014