banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.797.478 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Młodzieżowa Skład 2016-2017


Reprezentacja U20
 
Trener: Krzysztof Okapa           Asystent trenera: Karol Czyż
Kierownik: Wiesław Piotrowicz   Fizjoterapeuta: Robert Cajzer
 
Zawodnicy młyna
Adrian Potrykus - Stround RFC /Anglia/
Paweł Pepliński - Ruda Śląska
Tomasz Markiewicz - Orkan Sochaczew
Juliusz Walczak - Budowlani Łódź SA
Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
Dawid Kinast - Posnania Poznań
Milan Kosakowski - Lechia Gdańsk
Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SA
Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
Oskar Gibki - Sparta Jarocin
Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
Zawodnicy ataku
Kacper Włodarek - Sparta Jarocin
Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
Wojciech Brzezicki - Budowlani Lublin
Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
Szymon Twardowski - Skra Warszawa
Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
Adam Dudek - Pogoń Siedlce
Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
Paweł Urbaniak - Budowlani Łódź SA
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.797.478 liczba odwiedzin od
01.01.2014