POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria Ukraina

Wszystkich głosów 300

5.928.041 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Juniorzy - Skład 2016-2017


Kadra:
Trener- Przemysław Pustkowski
Asystent trenera- Tomasz Formela
Kierownik- Zbigniew Górniewicz
Fizykoterapeuta- Wojciech Siuta
 
Skład:
01. Rafał Ziętkowski - Arka Gdynia
02. Patryk Klein - Arka Gdynia
03. Michał Czajkowski - Arka Gdynia
04. Oskar Rudziński - Budowlani Lublin
05. Bartłomiej Daszczyk - Budowlani Lublin
06. Michał Musur - Budowlani Lublin
07. Jakub Kamiński - Budowlani Lublin
08. Konrad Posłajko - Budowlani Lublin
09. Stanisław Kasprzak - Budowlani Lublin
10. Arkadiusz Korusiewicz - Juvenia Kraków
11. Michał Jurczyński - Juvenia Kraków
12. Cezary Plesiński - KS Budowlani Łódź
13. Michał Kafarski - KS Budowlani Łódź
14. Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź
15. Igor Białek - KS Budowlani Łódź
16. Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź
17. Wojciech Nejc - KS Budowlani Łódź
18. Maciej Gryżewski - KS Budowlani Łódź
19. Oskar Zieliński - Lechia Gdańsk
20. Kacper Drewczyński - Ogniwo Sopot
21. Jakub Burek - Ogniwo Sopot
22. Daniel Woźniak - Orkan Sochaczew
23. Maurokevin Lazzari - Orkan Sochaczew
24. Krystian Mechecki - Orkan Sochaczew
25. Patryk Książek - Orkan Sochaczew
26. Maksymilian Tarmanowski - Orkan Sochaczew
27. Krystian Olejek - Pogoń Siedlce
28. Adam Litwińczuk - RC Białystok
 
Rezerwa:
01. Kacper Wiśniewski - Budowlani Lublin
02. Rafał Ilczak - Budowlani Lublin
03. Maciej Borówka - Budowlani Lublin
04. Marcjan Krzykawski - Juvenia Kraków
05. Bartek Janeczko - Juvenia Kraków
06. Hubert Szmigiel - KS Budowlani Łódź
07. Tomasz Wyderka - KS Budowlani Łódź
08. Hubert Wiśniewski - Orkan Sochaczew
09. Adrian Nowakowski - Orkan Sochaczew
10. Filip Gordon Buchan - Orkan Sochaczew
11. Tobiasz Nowak - Sparta Jarocin
poprzednie lata

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Łódź, 08.04.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani SA Łódź 1 5
2 MKS Pogoń Siedlce  1 5
3 MKS Ogniwo Sopot 1 5
4 RC Arka Gdynia 1 5
5 RC Lechia Gdańsk 1 0
6 KS Budowlani Lublin 1 0
7 KS Budowlani Łódź 1 0
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia 13% Mołdawia 6% Polska 49% Portugalia 27% Szwajcaria 3% Ukraina 2%

Wszystkich głosów 300

5.928.041 liczba odwiedzin od
01.01.2014