POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.783.164 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U19/Juniorzy 7 - Skład 2016-2017

 
KADRA U18
 
Trener- Jakub Seklecki
Trener II- Jakub Lisiewski
Fizjoterapeuta- Robert Bulik
 
Skład:
01. Kossakowski Milan - RC Lechia Gdańsk
02. Zieliński Oskar - RC Lechia Gdańsk
03. Bracik Miłosz - RC Lechia Gdańsk
04. Żarczyński Maciej - Sparta Jarocin
05. Sadowski Bartłomiej - RC Orkan Sochaczew
06. Mechecki Krystian - RC Orkan Sochaczew
07. Niemiec Adrian - RC Orkan Sochaczew
08. Czarnecki Piotr - RC Orkan Sochaczew
09. Lazzari Mauro - RC Orkan Sochaczew
10. Brzezicki Wojciech - KS Budowlani Lublin
11. Kamiński Jakub - KS Budowlani Lublin
12. Musur Jakub - KS Budowlani Lublin 
13. Pustkowski Bartłomiej - KS Budowlani Łódź
14. Drewczyński Kacper - Ogniwo Sopot
15. Ciechanowicz Artur - Ogniwo Sopot
16. Krystian Olejek - Pogoń Siedlce
17. Korusiewicz Arkadiusz - Juvenia Kraków
 
 
KADRA U16
 
Trenerzy- Bartosz Włodarek, Łukasz Kościelniak
 
Skład:
01. Jurczyński Michał - Juvenia Kraków
02. Rapacz Jakub - Juvenia Kraków
03. Janeczko Bartłomiej - Juvenia Kraków
04. Krzykawski Marcjan - Juvenia Kraków
05. Knowa Robert - Juvenia Kraków
06. Książek Patryk - Orkan Sochaczew
07. Nowakowski Adrian - Orkan Sochaczew
08. Dębiński Oskar - Posnania Poznań/Koziołki Biskupice
09. Białek Igor - KS Budowlani Łódź
10. Olejnik Patryk - KS Budowlani Łódź
11. Lewandowski Hubert - KS Budowlani Łódź
12. Gochnio Kamil - Pogoń Siedlce
13. Wieczorkowski Mikołaj - Lechia Gdańsk
14. Wolszon Marcin - Arka Gdynia
 

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.783.164 liczba odwiedzin od
01.01.2014