POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Młodzieżowa: Skład 2019-2020


Reprezentacja U20

 
Sztab szkoleniowy:
 
Trener: Grzegorz Kacała               II Trener: Krzysztof Krzewicki
Kierownik: Zbigniew Górniewicz    Fizjoterapeuta: Kajetan Baryła
 
Zawodnicy:
 
KS Budowlani Lublin
01. Dominik Tomaszewski - nr licencji 7413
02. Paweł Siedlecki - nr licencji 7538
03. Jakub Dec - nr licencji 8022
 
RC Orkan Sochaczew  
04. Michał Szwarc - nr licencji 7552
05. Sebastian Misiak - nr licencji 7557
06. Jan Mroziński - nr licencji 7542
07. Kamil Zieliński - nr licencji 8039
08. Patryk Romanowski  nr licencji 8135    
09. Przemysław Dobijański - nr licencji 7934  
10. Antoni Gołębiewski - nr licencji 7056
11. Mateusz Panek - nr licencji 7547
12. Bartosz Popławski - nr licencji  

MKS Ogniwo Sopot
13. Jakub Burek - nr licencji 6769
14. Wiktor Wilczuk - nr licencji 8349

RC Lechia Gdańsk
15. Igor Górniewicz - nr licencji 6831
16. Olaf Niespodziany - nr licencji 7408
17. Mikołaj Wieczorkowski - nr licencji 4962
 
MKS Pogoń Siedlce
18. Krystian Adamiak - nr licencji 77525
19. Igor Pątek - nr licencji 7830
20. Adrian Skrzydlewski - nr licencji 9494
 
KS Budowlani Łódź
21. Łaszcz Michał - nr licencji 7937
 
RC Arka Gdynia
22. Mohyła Dominik - nr licencji 8129
 
OKS Skra Warszawa
23. Ksawery Struss - nr licencji 8041

RzKS Juvenia Kraków
24. Artur Bryl - nr licencji 5393
25. Jakub Kijak - nr licencji 10456
26. Marcin Morus - nr licencji 3596
27. Mateusz Polakiewicz - nr licencji 7249
28. Bartosz Janeczko - nr licencji 2654
29. Michał Jurczyński - nr licencji 2655
 
Master Pharm Rugby Łódź
30. Hubert Lewandowski - nr licencji 6588
31. Jakub Szmajewski - nr licencji 6590
 
Poznania Poznań
32. Oskar Dębiński - nr licencji 7201
 
Alfa Bydgoszcz
33  Dawid Wołoch - nr licencji 7259

Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1