POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 157

8.430.285 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7: Sprawozdanie z Izraela22.01.2018


Na zaproszenie Izraelskiej Federacji Rugby w dniach 19-21 stycznia br. męska reprezentacja Polski w Rugby 7 przebywała w Izraelu. Podczas turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Wingate Institute (Netanja) kadra rozegrała siedem meczów z reprezentacją Izraela osiągając cztery zwycięstwa i ponosząc trzy porażki.
 
Mecz nr 1 : Polska v Izrael 7:12 (7:7)  
Punkty:  Bracik Kewin 5 (P), Gdula Daniel 2 (Pd)
 
Mecz nr 2 : Polska v Izrael 31:10 (12:5)   
Punkty: Gdula Daniel 9 (P, 2Pd), Bracik Miłosz 5 (P), Popławski Miłosz 5 (P), Stempel Paweł 5 (P), Szczepański Grzegorz 5 (P), Plichta Dawid 2 (Pd)
 
Mecz nr 3 : Polska v Izrael 12:22 (12:5)   
Punkty: Bracik Kewin 5 (P), Pogorzelski Krystian 5 (P), Plichta Dawid 2 (Pd)
 
Mecz nr 4 : Polska v Izrael 38:5 (19:0)   
Punkty: Plichta Dawid 16 (2P, 3Pd), Pogorzelski Krystian 10 (2P), Biernacki Tomasz 5 (P), Popławski Miłosz 5 (P), Trybus Daniel 2 (Pd)
 
Mecz nr 5 : Polska v Izrael 14:19 (14:7)   
Punkty: Bosiacki Robert 5 (P), Gdula Daniel 5 (P), Plichta Dawid 4 (2Pd)
 
Mecz nr 6 : Polska v Izrael 10:0 (10:0)   
Punkty: Szczepański Grzegorz 10 (2P)
 
Mecz nr 7 : Polska v Izrael 24:5 (7:5)   
Punkty: Gdula Daniel 7 (P, Pd), Bosiacki Robert 5 (P),  Bracik Miłosz 5 (P), Szczepański Grzegorz 5 (P), Plichta Dawid 2 (Pd)
 
Bilans - 4 zwycięstwa, 3 porażki
Punkty - 136:73 (81:29) ; 22P + 13Pd (60%)
Przyłożenia - 22:13 (13:5)
Punkty zdobywali: Gdula Daniel 25 (3P, 5Pd), Plichta Dawid 24 (2P, 7Pd), Szczepański Grzegorz 20 (4P), Pogorzelski Krystian 15 (3P), Bosiacki Robert 10 (2P), Bracik Kewin 10 (2P),  Bracik Miłosz 10 (2P), Popławski Miłosz 10 (2P), Biernacki Tomasz 5 (P), Stempel Paweł 5 (P), Trybus Daniel 2 (Pd)
 
W turnieju grali: Biernacki Tomasz, Bosiacki Robert, Bracik Kewin , Bracik Miłosz, Bobruk Jakub, Fursenko Artur, Gdula Daniel, Grabowski Maciej, Kamiński Jakub, Kacprzak Maciej, Musur Jakub, Plichta Dawid, Plichta Mateusz, Pogorzelski Krystian, Popławski Miłosz, Stempel Paweł, Szczepański Grzegorz, Trybus Daniel, Wiśniewski Kacper.
Wyróżnienie dla najlepszego debiutanta – Kamiński Jakub
 
Andrzej Kozak

Zdjęcia: Israel's Got Rugby!

U18: Powołania na konsultację do Gdańska 2 Konferencja Licencyjna MKJ - Sprawozdanie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 22% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 157

8.430.285 liczba odwiedzin od
01.01.2014