POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

7 U18: Powołania do Gdańska23.04.2018

 
W dniach 28 kwietnia - 03 maja br. w Gdańsku odbędzie się konsultacja Kadry Polski U18 w Rugby 7.
 
Powołani zawodnicy:
RC Orkan Sochaczew - Nowakowski Adrian, Szufliński Kacper, Szwarc Michał, Struss Ksawery, Mroziński Jan
RC Orkan Sochaczew/Marlin Ozorków - Lewandowski Hubert
RC Orkan Sochaczew/Pogoń Siedlce - Adamiak Krystian, Wiktor Lech
RC Lechia Gdańsk - Górniewicz Igor
Juvenia Kraków -  Morus Marcin, Bryl Artur, Janeczko Bartłomiej, Rapacz Jakub, Jurczyński Michał, Polakiewicz Mateusz
Juvenia Kraków/Posnania Poznań - Dębiński Oskar
 
Sztab trenerski:
Jakub Seklecki - I trener
Jakub Lisiewski - II trener/kierownik
Robert Bulik - fizjoterapeuta
 
Zbiórka zawodników w dniu 28.04.2018 do godz. 14:00 w Hotelu Olivia, Al. Grunwaldzka 470, Oliwa, 80-309 Gdańsk.  
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym i trawiastym
- ubrania: spodnie „klasyczne” koszulki reprezentacyjne, ubranie do treningu na boisku
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus/ FlixBus).
Konsultacja kończy się w dniu 3.05.2018 r. o godz. 15.00.
Dla 12 zawodników, którzy pojadą na ME, koniec 07.05.2018
 
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera Klubowego, nie później niż do 26.04.2018 do godz. 18.00.
             
Jakub Seklecki
 
Rugby na Plaży: Podział miejsc 2018 Europejska Liga Mistrzów 1/2
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11