POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

7 U18: Powołania na konsultację do Jarocina17.04.2018

 
W dniach 20-22 kwietnia br. w Jarocinie odbędzie się konsultacja Kadry Polski U18 w Rugby 7.
 
Powołania, zawodnicy:
Orkan Sochaczew- Nowakowski Adrian, Szufliński Kacper, Szwarc Michał, Ksawery Struss, Jan Mroziński
Orkan Sochaczew/Marlin Ozorków- Lewandowski Hubert
Orkan Sochaczew/Pogoń Siedlce- Adamiak Krystian, Wiktor Lech
Lechia Gdańsk- Górniewicz Igor
Budowlani Lublin- Mucha Aleksander
Juvenia Kraków- Morus Marcin, Bryl Artur, Janeczko Bartłomiej, Rapacz Jakub, Jurczyński Michał, Knowa Robert, Polakiewicz Mateusz
Juvenia Kraków/Posnania Poznań- Dębiński Oskar
RC Legia Warszawa- Kisiel Hubert
Husar Bolesławiec- Rutyna Andrzej, Kozioł Jacek, Patryk Różycki
Tytan Gniezno- Aleksander Przybylski
Arka Gdynia- Marcin Wolszon
Rugby Ruda Śląska- Tomasz Karbowiak 
 
Sztab trenerski:
Jakub Seklecki- I trener
Jakub Lisiewski- II trener/kierownik
Robert Bulik- fizjoterapeuta
 
Zbiórka zawodników w dniu 20.04.2018 r. do godz. 14.00 w Hotelu Jarota w Jarocinie przy ul. Sportowej 6. Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym i trawiastym
- ubrania: koszulki reprezentacyjne, ubranie do treningu na boisku
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
Konsultacja kończy się w dniu 22.04.2018 r. o godz. 15.00.
 
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera Klubowego, nie później niż do 18.04.2018 do godz. 18.00.
             
Jakub Seklecki
 
CG: Zwycięstwa Nowej Zelandii KNK7: Sprawozdanie z Hong Kongu
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Budowlani Łódź SA 0 0
2 MKS Ogniwo Sopot 0 0
3 MKS Pogoń Siedlce 0 0
4 RC Lechia Gdańsk 0 0
5 RC Orkan Sochaczew 0 0
6 KS Budowlani Lublin 0 0
7 OKS Skra Warszawa 0 0
8 RzKS Juvenia Kraków 0 0
9 RC Arka Gdynia 0 0
10 KS Budowlani Łódź 0 0