POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

7 U18: Powołania na obóz do Gdańska13.01.2018

 
W dniach 19-26 stycznia 2018 r. w Gdańsku odbędzie się Obóz Kadry Polski U18 w Rugby 7.
 
Powołani zawodnicy:
RC Orkan Sochaczew - Król Jasiek, Nowakowski Adrian, Szufliński Kacper, Szwarc Michał, Kitliński Sebastian
RC Orkan Sochaczew/Marlin Ozorków - Lewandowski Hubert
RC Orkan Sochaczew/Pogoń Siedlce - Adamiak Krystian
RC Lechia Gdańsk - Górniewicz Igor
KS Budowlani Lublin - Mucha Aleksander, Siedlecki Paweł
Juvenia Kraków - Morus Marcin, Bryl Artur, Janeczko Bartłomiej, Rapacz Jakub, Jurczyński Michał, Knowa Robert 
Juvenia Kraków/Posnania Poznań - Dębiński Oskar
Juvenia Kraków/Husar Bolesławiec - Kozioł Jacek
RC Legia Warszawa - Kisiel Hubert, Ostrowski Kajetan
Husar Bolesławiec - Rutyna Andrzej, Mrozik Kacper
 
Zawodnicy rezerwowi: 
RC Legia Warszawa/Pogoń Siedlce - Lech Wiktor
Juvenia Kraków - Polakiewicz Mateusz
 
Sztab trenerski:
Jakub Seklecki - I trener
Jakub Lisiewski - II trener/kierownik
Krzysztof Krzewicki - trener
Robert Bulik - fizjoterapeuta
 
Zbiórka zawodników w dniu 19.01.2018 r. do godz. 14.00 w budynku głównym SMM w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 244. Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym, siłowni, bieżni
- ubrania: koszulki reprezentacyjne, ciepłe ubranie do treningu na boisku, lekkie ubrania do treningów w obiektach zamkniętych 
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus)
Konsultacja kończy się w dniu 26.01.2018 r. o godz. 13.00.
 
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera klubowego, nie później niż do 17.01.2018 do godz. 18.00.
             
Jakub Seklecki
 
KNK7 U18, U16: Powołania do Myślenic 7: Powołania na turniej w Izraelu
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0