POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

7 i XV: Powołania na konsultację do Warszawy17.01.2019

 
Konsultacja Męskiej Kadry Rugby 7 i XV

Warszawa 25-27 stycznia 2019

 
Termin: 25 - 27 stycznia 2019 r. 
Miejsce: 
Treningi:
Hala piłkarska na Bemowie - ul. Księcia Bolesława 1/3, 01-452 Warszawa
Nocleg:
Hala piłkarska na Bemowie - ul. Księcia Bolesława 1/3, 01-452 Warszawa
Hotel Meksyk - ul. Marymoncka 34, 01-813 Warszawa

Lista powołanych zawodników:
 
Budowlani Lublin 
1. Bobruk Jakub (nr. licencji 4123)
2. Grabowski Maciej (nr. licencji 5173)
3. Klberashvili Robizon (nr. licencji 7312)
4. Musur Michał (nr. licencji 6081)
5. Wiśniewski Piotr (nr. licencji 4064)
 
KS Budowlani Łódź
1. Tarnawski David (nr. licencji 6665)
 
Budowlani Łódź SA
1. Mchedlidze Toma (nr. licencji 6892)
2. Pogorzelski Krystian (nr. licencji 5384)
3. Reksulak Patryk (nr. licencji 3949)
 
Juvenia Kraków
1. Jurczyński Michał (nr. licencji 2655) 
2. Korusiewicz Arkadiusz (nr. licencji 7075)
3. Fursenko Artur (nr. licencji 6425)
 
Lechia Gdańsk
1. Bracik Kewin (nr. licencji 4215)
2. Buczek Grzegorz (nr. licencji 1438)
3. Dabkiewicz Radosław (nr. licencji 4652)
4. Płonka Marek Jr (nr. licencji 2107)
 
Ogniwo Sopot
1. Bezverkhyi Konstantyn (nr. licencji 8762)
2. Bysewski Radosław (nr. licencji 3073)
3. Piotrowicz Wojciech (nr. licencji 1923)
4. Piotrowski Adam (nr. licencji 5478)
5. Powała-Niedźwiecki Stanisław (nr. licencji 0829)
6. Szczepański Grzegorz (nr. licencji 4056)
7. Wilczuk Marcin (nr. licencji 0331)
8. Zeszutek Piotr (nr. licencji 2481)
 
Orkan Sochaczew
1. Budnik Jakub (nr. licencji 4368)
2. Gadomski Michał (nr. licencji 6459)
3. Kępa Michał (nr. licencji 5016)
4. Niemiec Adrian (nr. licencji 6008)
5. Plichta Dawid (nr. licencji 4187)
6. Plichta Mateusz (nr. licencji 5032)
 
Pogoń Siedlce
1. Chróściel Adrian (nr. licencji 1881)
2. Rajewski Przemysław (nr. licencji 4296)
 
Posnania Poznań
1. Adamski Mateusz (nr. licencji 3147)
2. Gdula Daniel (nr. licencji 4340)
3. Kapustka Wojciech (nr. licencji 3144)
4. Noszczyk Hugon (nr. licencji 3162)
5. Wrona Michał (nr. licencji 3163)
 
Skra Warszawa
1. Kostałkowski Sebastian (nr. licencji 3200)
 
Tytan Gniezno
1. Bosiacki Robert (nr. licencji 3705)
2. Popek Patryk (nr. licencji 3978)
 
Sztab Szkoleniowy:
Duaine Lindsay - Trener
Christian Hitt - Trener Asystent
Stanisław Więciorek - Trener Asystent
Andrzej Kozak - Trener
Jacek Jasiński - Trener Asystent
Paweł Stempel - Trener LA
Wojciech Pogorzelec - Fizjoterapeuta
Grzegorz Witczak - Kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodników Czerwonych w dniu 25 stycznia do godz. 19:30. Zbiórka zawodników Czarnych w dniu 26 stycznia do godz. 10.00
(Hala piłkarska na Bemowie - ul. Księcia Bolesława 1/3, 01-452 Warszawa)
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną nawierzchnią, 
- ubrania: reprezentacyjne (t-shirty, polo, dres, ortalion itp), oraz do treningu,
 - ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy,
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży
 
Uwaga!!!
Każdy zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność do dnia 20 stycznia, do godz. 22:00 u trenera (Andrzej Kozak, Jacek Jasiński, Stanisław Więciorek).
 
Harmonogram zgrupowania:
W piątek
Przyjazd wieczorem w piątek do 19:30
Trening 20:00 (45 minut) – hala
Kolacja 21:00
Nocleg
W sobotę
Trening 7:00 (45 minut) – hala (sprawdziany)
śniadanie 8:00
Trening - 11:00 (1,5 h) – balon (sprawdziany)
Obiad - 13:30
Trening - 16:00 (1,5 h) – balon/hala 
Kolacja - 18:00
Trening - 20:00 (45 minut) – hala
W niedzielę
Trening 7:00 (45 minut) – hala
śniadanie 8:00
Trening - 10:30 (1,5 h) – balon/hala
Obiad - 13:00
Koniec ok 13:30

Duaine Lindsay, Andrzej Kozak
 
Liga 2019: Wszystkie kluby potwierdziły udział U18: Powołania na konsultację do Gdańska
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0