POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

CLJ i CLK: Podsumowanie jesieni20.11.2019

W okresie jesieni rozegrano cztery kolejki Centralnej Ligi Juniorów i Centralnej Ligi Kadetów.
 
WYNIKI CLJ/MPJ U18

Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 17:34 (10:7)
Juvenia Kraków v Arka Gdynia  42:13 (17:8)
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź  15:20 (8:17)
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia  50:12 (26:0)
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków  0:94 (0:54)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź  15:33 (10:21)
Pogoń Siedlce v  Budowlani Lublin  74:0 (33:0)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew  25:7 (8:0)

Tabela po IV kolejkach:
1. Pogoń Siedlce            3     9   158:29
2. Juvenia Kraków          2     6   136:13
3. Budowlani Łódź          2     6     53:30
4. Arka Gdynia               3     5     50:97
5. Orkan Sochaczew      3     3     39:79
6. Budowlani Lublin        2     2       0:168  

Najskuteczniejsi:
1.Igor Patek, Pogoń Siedlce - 61 pkt
2.Igor Kocimski, Juvenia Kraków - 59 pkt
3.Łukasz Korneć, Pogoń Siedlce - 25 pkt
4.Radion Yavorshchuk, Juvenia Kraków - 20 pkt
5.Kacper Wróbel, Orkan Sochaczew - 19 pkt


WYNIKI CLK/MPK U16

Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk  15:10 (0:0)
Juvenia Kraków v Arka Gdynia  45:12 (17:5)
Orkan Sochaczew v Husar Bolesławiec  54:10 (33:0)
Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków  20:8 (5:14)
Husar Bolesławiec v Arka Gdynia  77 :7 (32:7)
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź 24:12 (10:12)
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków  19:7 (7:7)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź  7:48 (7:26)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew  5:66 (0:33)
Budowlani Łódź v Lechia Gdańsk  17 :10 (5:0)
Budowlani Lublin v Husar Bolesławiec - walkower 25:0 decyzją KGiD

Tabela po IV kolejkach:

1. Orkan Sochaczew      3     9   144:27
2. Budowlani Lublin        3     9     59:17
3. Budowlani Łódź          3     7     77:41
4. Juvenia Kraków          3     7     72:39
5. Husar Bolesławiec      3     4     87:86
6. Arka Gdynia                4     4     31:233
7. Lechia Gdańsk            3     3     28:52

Najskuteczniejsi:
1.Antosz Soroczyński, Orkan Sochaczew - 35 pkt
2.Damian Rogowski, Orkan Sochaczew - 28 pkt
3.Tobiasz Kowalczyk, Juvenia Kraków - 24 pkt
4.Jakub Ignatowicz, Husar Bolesławiec - 22 pkt
5.Aleksander Łazowski, Budowlani Łódź - 20 pkt

Piotr Choduń

RET: Przed Szwajcaria v Polska Wrocław: III Turniej "Rugby z Wąsem"
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1