Czwarty weekend tournee23.11.2014

W czasie ostatniego weekendu rozegrano dziesięć spotkań międzynarodowych, większość w sobotę, 22 listopada. W najważniejszych meczach Irlandia pokonała Australię 26:23 po kwadransie prowadząc 17:0, potem Kangury doprowadziły do remisu, a mecz się wyrównał. Walia uległa Nowej Zelandii 16:34, wprawdzie do 46 minuty utrzymywał się remis 3:3, a potem Smoki prowadziły 13:10 i 16:15, za to w ciągu ostatnich dziesięciu minut All Blacks zdobyli cztery przyłożenia. Na Stade de France Koguty przegrały z Pumami 13:18, goście objęli prowadzenie w 2 minucie, a po 30 minutach było 15:0, mimo lepszej gry w drugiej połowie Francuzi nie odrobili strat. Za tydzień ostatnie mecze tournee: Walia v Południowa Afryka i Anglia v Australia.