POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Decyzje Zarządu: System Szkolenia Młodzieży Etap III25.07.2019


Decyzje Zarządu Polskiego Związku Rugby - System Szkolenia Młodzieży Etap III

W dniu 20 lipca 2019 Zarząd PZR na posiedzeniu w Łodzi podjął uchwałę dotyczącą realizacji Systemu Szkolenia Młodzieży Etap III (sprawozdanie realizacji Systemu Szkolenia Młodzieży Etap III w załączniku):

Ekstraliga Rugby 15
Kluby, które nie zrealizowały Systemu Szkolenia Młodzieży Etap III to:
MKS POGOŃ SIEDLCE - brak udziału w rozgrywkach MPK R7
BUDOWLANI ŁÓDŹ SA - brak udziału w rozgrywkach TDiM, MMM i MPK R7
OKS SKRA WARSZAWA - brak udziału w rozgrywkach TDiM, MMM
RC ARKA GDYNIA - brak udziału w rozgrywkach MPK R7
Wyżej wymienione Kluby podlegają karencji zgodnie z Przepisami PZR.
W dniu 20 lipca 2019 Zarząd PZR na posiedzeniu w Łodzi podjął uchwałę, iż klub RC Arka Gdynia wykazał się szkoleniem młodzieży uczestnicząc w rozgrywkach MPK R15 i tym samym nie podlega karencji wynikającym z Przepisów PZR.

I liga Rugby 15
W wyniku reorganizacji rozgrywek drużyny I Ligi będą objęte zasadami Systemu Szkolenia Młodzieży Etap II, po dwóch pełnych sezonach rozgrywek, zgodnie z Przepisami PZR tj. od sezonu 2020/2021 wykazując się udziałem grup młodzieżowych w rozgrywkach w sezonie 2019/2020, zgodnie z zasadami Systemu Szkolenia Młodzieży, II etap.
 
II liga Rugby 15
Kluby II Ligi Rugby 15, które zrealizowały System Szkolenia Młodzieży Etap III to:
Miedziowi Lubin - udział w rozgrywkach MMM
KS Rugby Ruda Śląska - udział w rozgrywkach MMM
 
Rugby 7
Kluby Rugby 7, które zrealizowały System Szkolenia Młodzieży Etap III to:
HUSAR BOLESŁAWIEC - udział w rozgrywkach MMM/
HUSARIA KALISZ - udział w rozgrywkach MMM/

Wyżej wymienione kluby II Ligi Rugby 15 oraz kluby Rugby 7 zostaną objęte bonifikatą zgodnie z Przepisami PZR.
 
GPS7: Sprawozdanie z Łodzi Zmiana w przepisach PZR
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0