POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Faza II - GM Kolejka IV07.10.2018

 
06.10.2018 - Ekstraliga - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka IV
 
KS Budowlani Lublin v Master Pharm Budowlani SA Łódź 17:62 (10:31)  /Łukasz Jasiński, Dariusz Reks, Grzegorz Michalik/
Punkty Lublin: Piotr Skałecki 7 (2pd, K), Vladyslav Adazhynyk 5 (P), Oleksij Nowikov 5 (P).
Punkty Łódź: Krystian Pogorzelski 10 (2P), Tomasz Kozakiewicz 10 (2P), Vitalij Kramarenko 10 (2P), Mateusz Adamski 6 (3pd), Paul Walters 6 (3pd), Toma Mchedlidze 5 (P), Piotr Karpiński II 5 (P), Hugon Noszczyk 5 (P), Krzysztof Justyński 5 (P).
Żółta Kartka: Dariusz Kaniowski (Łódź).
 
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk 71:6 (17:6)  /Mariusz Kasperek, Mirosław Szczepański/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 16 (8pd), Mateusz Plichta 15 (3P), Grzegorz Szczepański 10 (2P), Roman Zhuk 10 (2P), Marek Przychocki 5 (P), Łukasz Anuszkiewicz 5 (P), Oleksandr Czasowski 5 (P), Konstantyn Bezverkhyi 5 (P).
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 6 (2K).
 
 
07.10.2018 - Ekstraliga - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka IV
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v Whizz RC Orkan Sochaczew 20:13 (3:3)  /Dariusz Reks, Adrian Pawlik, Grzegorz Michalik/
Punkty Pogoń: Adrian Chróściel 7 (KP), Narek Manukjan 5 (P), Maciej Panasiuk 5 (P), Anton Szaszero 3 (K).
Punkty Orkan: Michał Kępa 13 (P, 2K, pd).
Żółte kartki: Norbert Kargol (Pogoń), Siokivaha Taufu’i Halaifonua i Joshua Chisanga (Orkan).
 
Punkty, tabele, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia: Maciej Sztajnert - SportSiedlce.pl

I liga - XIII Kolejka PPR7: I Turniej w Poznaniu
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11