banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Faza I - Kolejka IV21.04.2018

 
21.04.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka IV
 
Grupa A
 
KS Budowlani Łódź v Whizz RC Orkan Sochaczew 19:31 (12:19)  /Eugeniu Procopi, Francois Giroud, Grzegorz Piaskowski/
Punkty Budowlani: Michał Wroda 10 (2P), Marek Manajkyan 5 (P), Wojciech Kapustka 4 (2pd).
Punkty Orkan: Michał Kępa 11 (P, 3pd), Jonatan Paatashvili 10 (2P), Givi Berishvili 5 (P), Adrian Niemiec 5 (P).
Żółte karki: Gin Losaberitze (Budowlani), Maciej Brażuk, Bartołomiej Sadowski, Emil Kowalewski (wszyscy Orkan).
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk 33:3 (19:3)  /Łukasz Jasiński, Francois Giroud, Malesa/
Budowlani: Mateusz Adamski 8 (4pd), Witalij Kramarenko 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P), Toma Mchedlidze 5 (P), Patryk Reksulak 5 (P), Wim Staphorst 5 (P).
Punkty Lechia: Rafał Janeczko 3 (K).
Żółta kartka: Kostantyn Bezverkhyi (Lechia).
 
Grupa B
 
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków 80:13 (33:8)  /Mariusz Kasperek, Adrian Pawlik, Dominik Jastrzębski/
Punkty Ogniwo: Mateusz Plichta 15 (P, 5pd), Grzegorz Szczepański 15 (3P), Dwayne Barrows 10 (2P), Łukasz Szablewski 10 (2P), Mateusz Mrowca 10 (2P), Marcin Wilczuk 5 (P), Dmytro Mokretsov 5 (P), Łukasz Anuszkiewicz 5 (P), Sławosz Hodura 5 (P).
Punkty Juvenia: Marcin Siemaszko 5 (P), Krzysztof Jopert 5 (P), Krzysztof Gołębiowski 3 (K).
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v KS Budowlani Lublin 22:17 (10:10)  /Dariusz Reks, Grzegorz Michalik, Janusz Wilk/
Punkty Pogoń: Przemysław Rajewski 7 (2pd, K), Kostiantyn Hurylov 5 (P), Josebi Kikwadze 5 (P), Marek Mirosz 5 (P).
Punkty Budowlani: Artem Kułyk 12 (P, 2pd, K), Robizon Kelberaszwili 5 (P).
Żółte kartki: Tomasz Gołąb (Pogoń), Bartłomiej Jasiński (Budowlani).
 
Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]
  
Zdjęcia z meczu w Siedlcach: Kamil Sulej SportSiedlce.pl
Młodzież Ogniwa gościła w Anglii PPR7: X Turniej w Gdańsku
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0