POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.776.511 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Faza I - Kolejka V29.04.2018

 
28.04.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka V
 
Grupa A
 
RC Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź 69:8 (41:3)  /Łukasz Jasiński, Dominik Jastrzębski, Monika Macoń/
Punkty Arka: Dawid Banaszek 27 (P, 8pd, 2K), Radosław Rakowski 25 (5P), Szymon Sirocki 10 (2P), Tomasz Stępień 5 (P), Jacek Wojaczek 2 (pd).
Punkty Budowlani: Kamil Szczepaniak 5 (P), Wojciech Kapustka 3 (K).
Żółta kartka: Jacek Wojaczek (Arka).
 
Whizz RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk 15:27 (10:24)  /Francois Giroud, Adrian Pawlik, Andrzej Pantoł/
Punkty Orkan: Michał Kępa 5 (pd, K), Jakub Budnik 5 (P), Bartłomiej Sadowski 5 (P). 
Punkty Lechia: Anton Shashero 17 (P, 3pd, 2K), Igor Olszewski 5 (P), Oskar Zieliński 5 (P).
Żółta kartka: Artur Fursenko (Lechia).
 
Grupa B
 
RzKS Juvenia Kraków v MKS Pogoń Awenta Siedlce 24:36 (14:10)  /Dariusz Reks, Eugeni Procopi, Tomasz Malesa/
Punkty Juvenia: Grzegorz Gołębiowski 14 (P, 3pd, K), Arkadiusz Korusiewicz 5 (P), Marcin Siemaszko 5 (P).
Punkty Pogoń: Przemysław Rajewski 14 (2P, 2pd), Tomasz Biernacki 10 (2P), Andrei Cebotari 5 (P), Grzegorz Muszyński 5 (P), Sergio Kwernadze 2 (pd).
Żółte kartki: Grzegorz Gołębiowski (Juvenia), Krystian Olejek (Pogoń).
 
29.04.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka V
 
Grupa B
 
KS Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa 31:5 (24:0)  /Eugeni Procopi, Tomasz Malesa, Andrzej Pantoł/
Punkty Budowlani: Artem Kulyk 11 (4pd, K), Piotr Wiśniewski 10 (2P), Jakub Bobruk 5 (P), Oleksandr Khomenko 5 (P).
Punkty Skra: Jan Cal 5 (P).
Żółte kartki: Piotr Wiśniewski, Bartłomiej Jasiński (obaj Budowlani).
 
Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Krakowa: Ryszard "Richie" Kułaga - Fotografia

WRSS: Singapur 7's Regulamin MPJ 2018 - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.776.511 liczba odwiedzin od
01.01.2014