POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.286.916 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Faza I - Kolejka VI06.05.2018

 
05.05.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VI
 
Grupa A
 
KS Budowlani Łódź v Master Pharm Budowlani SA Łódź 3:85 (3:40)  /Kasperek, Tomasz Malesa, Grzegorz Piaskowski/
Punkty KS: Wojciech Kapustka 3 (K).
Punkty SA: Patryk Reksulak 25 (3P, 5pd), Paul Walters 15 (P, 5pd), Levan Sashiashvilli 5 (P), Łukasz Kujawa 5 (P), Toma Mchedlidze 5 (P), Adrian Ignaczak 5 (P), Krzysztof Justyński 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P), Damian Wlaźlak 5 (P), Vitalij Kramarenko 5 (P).
Żółte kartki: Kamil Szczepaniak, Sebastian Stolarz (obaj KS), Krzysztof Justyński (SA).
 
Whizz RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia 46:8 (26:3)  /Dariusz Reks, Adrian Pawlik, Eugeni Procopi)
Punkty Orkan: Michał Kępa 11 (P, 3pd), Joshua Chasinga 10 (2P), Siokivaha Taufu’i Halaifonua 5 (P), Johatan Raatashvili 5 (P), Marcin Krześniak 5 (P), Jakub Młyńczak 5 (P), Emil Kowalewski 5 (P).
Punkty Arka: Michoro Omunda 5 (P), Tomasz Stępień 3 (K).
 
Grupa B
 
RzkS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin 18:36 (8:26)  /Mirosław Szczepański, Francois Giroud, Hubert Bedyński/ 
Punkty Juvenia: Przemysław Filar 10 (2P), Leonardo Narwaez 5 (P), Grzegorz Gołębiowski 3 (K).
Punkty Budowlani: Artem Kulyk 11 (P, 3pd), Piotr Wiśniewski 5 (P), Jakub Bobruk 5 (P), Jakub Kamiński 5 (P), Maciej Grabowski 5 (P), Maciej Borówka 5 (P). 
Żółte kartki: Artem Kulyk, Maciej Grabowski (obaj Budowlani).
Czerwona kartka: Nestor Aguirre (Juvenia).
 
06.05.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VI
 
Grupa B
 
OKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot 17:28 (7:21)  /Łukasz Jasiński, Tomasz Malesa, Dariusz Reks/
Punkty Skra: Maciej Matusewicz 10 (2P), Mateusz Gołuchowski 5 (P), Mateusz Kocoń 2 (pd).
Punkty Ogniwo: Łukasz Szablewski 8 (4pd), Marcin Wilczuk 5 (P), Marek Przychocki 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Adam Piotrowski 5 (P).
Żółta kartka: Mateusz Mrowca (Ogniwo).
 
Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Łodzi: Art.Repo - Łukasz Żuchowski

Mistrzostwa Polski Kobiet VI 7 U18: Polacy IX w Mistrzostwach Europy

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.286.916 liczba odwiedzin od
01.01.2014