POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.315.112 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Faza I - Kolejka VI06.05.2018

 
05.05.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VI
 
Grupa A
 
KS Budowlani Łódź v Master Pharm Budowlani SA Łódź 3:85 (3:40)  /Kasperek, Tomasz Malesa, Grzegorz Piaskowski/
Punkty KS: Wojciech Kapustka 3 (K).
Punkty SA: Patryk Reksulak 25 (3P, 5pd), Paul Walters 15 (P, 5pd), Levan Sashiashvilli 5 (P), Łukasz Kujawa 5 (P), Toma Mchedlidze 5 (P), Adrian Ignaczak 5 (P), Krzysztof Justyński 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P), Damian Wlaźlak 5 (P), Vitalij Kramarenko 5 (P).
Żółte kartki: Kamil Szczepaniak, Sebastian Stolarz (obaj KS), Krzysztof Justyński (SA).
 
Whizz RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia 46:8 (26:3)  /Dariusz Reks, Adrian Pawlik, Eugeni Procopi)
Punkty Orkan: Michał Kępa 11 (P, 3pd), Joshua Chasinga 10 (2P), Siokivaha Taufu’i Halaifonua 5 (P), Johatan Raatashvili 5 (P), Marcin Krześniak 5 (P), Jakub Młyńczak 5 (P), Emil Kowalewski 5 (P).
Punkty Arka: Michoro Omunda 5 (P), Tomasz Stępień 3 (K).
 
Grupa B
 
RzkS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin 18:36 (8:26)  /Mirosław Szczepański, Francois Giroud, Hubert Bedyński/ 
Punkty Juvenia: Przemysław Filar 10 (2P), Leonardo Narwaez 5 (P), Grzegorz Gołębiowski 3 (K).
Punkty Budowlani: Artem Kulyk 11 (P, 3pd), Piotr Wiśniewski 5 (P), Jakub Bobruk 5 (P), Jakub Kamiński 5 (P), Maciej Grabowski 5 (P), Maciej Borówka 5 (P). 
Żółte kartki: Artem Kulyk, Maciej Grabowski (obaj Budowlani).
Czerwona kartka: Nestor Aguirre (Juvenia).
 
06.05.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VI
 
Grupa B
 
OKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot 17:28 (7:21)  /Łukasz Jasiński, Tomasz Malesa, Dariusz Reks/
Punkty Skra: Maciej Matusewicz 10 (2P), Mateusz Gołuchowski 5 (P), Mateusz Kocoń 2 (pd).
Punkty Ogniwo: Łukasz Szablewski 8 (4pd), Marcin Wilczuk 5 (P), Marek Przychocki 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Adam Piotrowski 5 (P).
Żółta kartka: Mateusz Mrowca (Ogniwo).
 
Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Łodzi: Art.Repo - Łukasz Żuchowski

Mistrzostwa Polski Kobiet VI 7 U18: Polacy IX w Mistrzostwach Europy

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.315.112 liczba odwiedzin od
01.01.2014