POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.776.535 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII27.05.2018

 
27.05.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII
 
Grupa A
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v Whizz RC Orkan Sochaczew 80:0 (42:0)  /Łukasz Jasiński, Francois Giroud, Grzegorz Piaskowski)
Punkty Budowlani: Paul Walters 18 (9pd), Bartosz Kubalewski 15 (3P), Łukasz Kujawa 10 (2P), Vitalii Kramarenko 10 (2P), Piotr Karpiński II 7 (KP), Hugon Noszczyk 5 (P), Mateusz Matyjak 5 (P), Augustinus Staphorst 5 (P), Adam Sawicki 5 (P).
Żółte kartki: Sandro Jelia, Jakub Budnik (obaj Orkan).
 
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 31:5 (17:0)  /Dariusz Reks, Mirosław Szczepański, Jastrzębski)
Punkty Lechia: Anton Shashero 7 (P, pd), Miłosz Bracik 5 (P), Tomasz Rokicki 5 (P),  Grzegorz Buczek 5 (P), Karola Szymanowski 5 (P), Rafał Janeczko 4 (2pd).
Punkty Arka: Daniel Podolski 5 (P).
Żółta kartka: Sebastian Kacprzak (Lechia).
 
Grupa B 
 
RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa 17:20 (10:5)  /Mariusz Kasperek, Tomasz Malesa, Grzegorz Michalik/
Punkty Juvenia: Arkadiusz Korusiewicz 5 (P), Bartłomiej Sierant 5 (P), Daniel Glynn 5 (P), Grzegorz Gołębiowski 2 (pd).
Punkty Skra: Maciej Matusewicz 5 (P), Hee Cho Won 5 (P), Jan Cal 5 (P), Kacper Banasiak 5 (P).
 
 
28.05.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII
 
Grupa B 
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 11:9 (3:6)  /Francois Giroud, Dariusz Reks, Grzegorz Michalik/
Punkty Pogoń: Andrei Cebotarii 5 (P), Przemysław Rajewski 3 (K), Narek Manukjan 3 (K).
Punkty Ogniwo: Łukasz Szablewski 9 (3K).
Żółta kartka: Przemysław Rajewski (Pogoń).
 
Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Gdańska: Lucyna Pęsik/ Trojmiasto.pl, więcej zdjęć [kliknij]

Pro14: Mistrzostwo dla Leinster Finałowy Turniej SLRT - Klasy IV

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.776.535 liczba odwiedzin od
01.01.2014