POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.318.638 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII27.05.2018

 
27.05.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII
 
Grupa A
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v Whizz RC Orkan Sochaczew 80:0 (42:0)  /Łukasz Jasiński, Francois Giroud, Grzegorz Piaskowski)
Punkty Budowlani: Paul Walters 18 (9pd), Bartosz Kubalewski 15 (3P), Łukasz Kujawa 10 (2P), Vitalii Kramarenko 10 (2P), Piotr Karpiński II 7 (KP), Hugon Noszczyk 5 (P), Mateusz Matyjak 5 (P), Augustinus Staphorst 5 (P), Adam Sawicki 5 (P).
Żółte kartki: Sandro Jelia, Jakub Budnik (obaj Orkan).
 
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 31:5 (17:0)  /Dariusz Reks, Mirosław Szczepański, Jastrzębski)
Punkty Lechia: Anton Shashero 7 (P, pd), Miłosz Bracik 5 (P), Tomasz Rokicki 5 (P),  Grzegorz Buczek 5 (P), Karola Szymanowski 5 (P), Rafał Janeczko 4 (2pd).
Punkty Arka: Daniel Podolski 5 (P).
Żółta kartka: Sebastian Kacprzak (Lechia).
 
Grupa B 
 
RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa 17:20 (10:5)  /Mariusz Kasperek, Tomasz Malesa, Grzegorz Michalik/
Punkty Juvenia: Arkadiusz Korusiewicz 5 (P), Bartłomiej Sierant 5 (P), Daniel Glynn 5 (P), Grzegorz Gołębiowski 2 (pd).
Punkty Skra: Maciej Matusewicz 5 (P), Hee Cho Won 5 (P), Jan Cal 5 (P), Kacper Banasiak 5 (P).
 
 
28.05.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII
 
Grupa B 
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 11:9 (3:6)  /Francois Giroud, Dariusz Reks, Grzegorz Michalik/
Punkty Pogoń: Andrei Cebotarii 5 (P), Przemysław Rajewski 3 (K), Narek Manukjan 3 (K).
Punkty Ogniwo: Łukasz Szablewski 9 (3K).
Żółta kartka: Przemysław Rajewski (Pogoń).
 
Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Gdańska: Lucyna Pęsik/ Trojmiasto.pl, więcej zdjęć [kliknij]

Pro14: Mistrzostwo dla Leinster Finałowy Turniej SLRT - Klasy IV

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.318.638 liczba odwiedzin od
01.01.2014