POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.776.496 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Faza I - Kolejka VIII02.06.2018

 
02.06.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VIII
 
Grupa A
 
RC Arka Gdynia v Master Pharm Budowlani SA Łódź 6:112 (6:49)  /Eugeni Procopi, Hubert Bedyński, Adrian Pawlik/
Punkty Arka: Paul Walters 35 (P, 15pd), Piotr Karpiński II 12 (P, KP), Bartosz Kubalewski 10 (2P), Patryk Reksulak 10 (2P), Krystian Pogorzelski 10 (2P), Adrian Ignaczak 5 (P), Hugon Noszczyk 5 (P), Wilhelmus Staphorst 5 (P), Mateusz Matyjak 5 (P), Mateusz Adamski 5 (P), Michał Kafarski 5 (P), Dariusz Kaniowski 5 (P).
Punkty Budowlani: Dawid Banaszek 6 (2K).
Żółte kartki: Dawid Banaszek, Tomasz Witt (obaj Arką). 
 
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk 12:74 (5:24)  /Mirosław Szczepański, Tomasz Malesa, Grzegorz Piaskowski/
Punkty Budowlani: Piotr Zemła 5 (P), Michał Wrona 5 (P), Denys Masiukov 2 (pd). 
Punkty Lechia: Rafał Janeczko 14 (P, 3pd, K), Milan Kossakowski 10 (2P), Miłosz Popławski 10 (5pd), Nica Panchulidze 10 (2P), Artur Fursenko 10 (2P), Kostiantyn Bezverkhyi 5 (P), Tomasz Rokicki 5 (P), Wieczyslaw Miziak 5 (P), Piotr Piszczek 5 (P). 
 
Grupa B 
 
OKS Skra Warszawa v MKS Pogoń Awenta Siedlce 3:34 (3:8)  /Dariusz Reks, Grzegorz Michalik, Michał Czerwiowski/
Punkty Skra: Mateusz Kocoń 3 (K). 
Punkty Pogoń: Tomasz Biernacki 10 (2P), Andrei Cebotari 5 (P), Konstantyn Hurilov 5 (P), Marek Mirosz 5 (P), Daniel Gdula 5 (pd, K), Sergio Kvernadze 4 (2pd).
Żółta kartka: Jan Cal (Skra). 
 
MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Lublin 38:14 (21:7)  /Łukasz Jasiński, Hubert Bedyński, Adrian Pawlik/
Punkty Ogniwo: Grzegorz Szczepański 10 (2P), Łukasz Szablewski 8 (4pd), Marcin Wilczuk 5 (P), Piotr Zeszutek 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Dwayne Burrows 5 (P). 
Punkty Budowlani: Robizon Klberashvili 5 (P), Jakub Bobryk 5 (P), Artem Kulyk 4 (2pd).
Czerwona kartka: Filip Rau (Ogniwo). 
 
Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Gdyni: Grzegorz Urbaniak
 
"Puchar Orlika" dla Trzebieszowa PPR7: XII Turniej w Bełchatowie

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.776.496 liczba odwiedzin od
01.01.2014