POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - II kolejka08.09.2019

 
07.09.2019 : Ekstraliga - II kolejka
 
RZKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin 29:14 (17:9)  /Dariusz Reks, Piotr Ślubowski, Janusz Wilk/
Punkty Juvenia: Artur Bryl 9 (3pd, K), Maciej Dorywalski 5 (P), Dariusz Janik 5 (P), Arkadiusz Korusiewicz 5 (P), Michał Jurczyński 5 (P).
Punkty Budowlani: Maciej Grabowski 9 (3K), Gabriel Brożek 5 (P). 
Żółte kartki: Robizon Kelberashvili, Patryk Ćwieka (obaj Budowlani).
 
 
08.09.2019 : Ekstraliga - II kolejka
 
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź 11:13 (8:10)  /Tomasz Malesa, Andrzej Kamiński-Bator, Monika Macoń/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 6 (2K), Robert Olszewski 5 (P).
Punkty Master Pharm: Daniel Gdula 13 (P, pod, 2K).
Żółta kartka: Dmytro Mokrecow (Ogniwo).
 
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew 22:27 (0:11)  /Adrian Pawlik, Hubert Bedyński, Edyta Pajor/
Punkty Arka: Vladyslav Adazhynyk 7 (P, pd), Oskar Zypper 5 (P), Wojciech Santowski 5 (P), Paweł Gajowniczek 5 (P).
Punkty Orkan: Michał Kępa 17 (pd, 5K), Marcin Krześnia 5 (P), Daniel Niemyjski 5 (P).
Żółta kartka: Razhedeni Bagatiria (Orkan).
 
RC Lechia Gdańsk v MKS Pogoń Awenta Siedlce 16:17 (13:7)  /Dominik Jastrzębski, Maciej Misiak, Jędrzej Niedzielski/
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 11 (pd, 3K), Grzegorz Buczek 5 (P).
Punkty Pogoń: Tomasz Gołąb 5 (P), Eduard Vertyletskyi 5 (P), Przemysław Rajewski 5 (pd, K), Anton Shasero 3 (K).
Żółta kartka: Igor Olszewski (Lechia).
 
OKS Skra Warszawa - pauzuje
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Zdjęcia: Mariola Sikora / Sikora Foto
 
I liga - I kolejka Przed Pucharem Świata 04
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Szwajcaria Polska

Rugby Europe Trophy
Yverdon-les-Bains, 23.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1