POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Kolejka IV14.04.2019

 
13.04.2019 - Ekstraliga - Kolejka IV
 
KS Budowlani Łódź v OKS Skra Warszawa 14:17 (0:12)  /Andrzej Kamiński-Bator, Tomasz Malesa, Janusz Wilk/
Punkty Budowlani: Bartosz Zabokrzycki 5 (P), Kamil Szczepaniak 5 (P), Oskar Dębiński 4 (2pd).
Punkty Skra: Kamil Matysiak 7 (P, pd), Jan Cal 5 (P), Mykola Shaiaev 5 (P).
Żółta kartka: Vaha Halaifonua (Skra). 
 
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew 3:61 (3:28)  /Dominik Jastrzębski, Hubert Bedyński, Dariusz Reks/
Punkty Arka: Grzegorz Paluszewski 3 (K).
Punkty Orkan: George Joglidze 16 (8pd), Georgi Suluashvili 10 (2P), Bartłomiej Sadowski 5 (P), Michał Kępa 5 (P), Jakub Budnik 5 (P), Adrian Niemiec 5 (P), Jakub Młyńczak 5 (P), Artur Fursenko 5 (P), Adrian Pętlak 5 (P). 
Żółte kartki: Mateusz Plichta, Marceli Zielony (obaj Arka).
 
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Awenta Siedlce 27:10 (14:0)  /Dariusz Reks, Dominik Jastrzębski, Hubert Bedyński/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 10 (2pd, 2K), Piotr Zeszutek 7 (KP), Adam Piotrowski 5 (P), Marek Przychocki 5 (P).
Punkty Pogoń: Eduard Vertyletskyi 5 (P), Przemysław Rajewski 5 (P).
Żółte kartki: Radosław Bysewski, Piotr Zeszutek (obaj Ogniwo), Sebastian Mróz, Tomasz Biernacki (obaj Pogoń).
 
 
14.04.2019 - Ekstraliga - Kolejka IV
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk 41:12 (21:0)  /Tomasz Malesa, Dariusz Reks, Adrian Pawlik/
Punkty Budowlani: Paul Walters 11 (4pd, K), Wilhelmus Staphorst 10 (2P), Toma Mchedlidze 5 (P), Bercho Botha 5 (P), Adrian Pogorzelski 5 (P), Maciej Orłowski 5 (P).
Punkty Lechia: Grzegorz Buczek 5 (P), Radosław Dabkiewicz 5 (P), Paweł Boczulak 2 (pd).
Żółte kartki: Tomasz Kozakiewicz, Toma Mchedlidze, Paul Walters (wszyscy Budowlani).
 
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin 18:25 (8:20)  /Hubert Bedyński, Grzegorz Piaskowski, Michał Czerwiowski/
Punkty Juvenia: Michał Jurczyński 10 (2P), Krzysztof Gola 5 (P), Grzegorz Gołębiowski 3 (K).
Punkty Budowlani: Levani Barkava 15 (P, 2pd, 2K), Levani Chikovani 5 (P), Ilia Zurabashvili 5 (P).  
Żółte kartki: Clark Scott (Juvenia), Patryk Ćwieka (Budowlani).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Zdjęcia z Gdyni: Wojciech Szymański
Zdjęcia z Łodzi: Anna Ogar
 
WRSS: Singapur 7's MP Kobiet 7 U16: Zaproszenie do Sopotu
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0