POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Kolejka VII12.05.2019

 
11.05.2019 - Ekstraliga - Kolejka VII
 
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot 5:21 (0:10)  /Dariusz Reks, Janusz Wilk/
Punkty Budowlani: Robizon Kelberashvili 5 (P).
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 11 (pd, 3K), Marek Przychocki 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P).
Żółte karki: Levani Chikovani (Budowlani), Grzegorz Szczepański, Dymytro Mokretsov (obaj Ogniwo).
 
OKS Skra Warszawa v Master Pharm Budowlani SA Łódź 27:45 (12:27)  /Andrzej Kamiński-Bator, Mateusz Ingarden/
Punkty Skra: Violeti Kolo 12 (P, 2pd, K), Paweł Stempel 5 (P), Kamil Matysiak 5 (P), Cyprian Majcher 5 (P).
Punkty Budowlani: Paul Walters 20 (4pd, 4K), Toma Mchedlidze 10 (2P), Wilhelmus Staphorst 5 (P), Tomasz Kozakiewicz 5 (P), Mateusz Matyjak 5 (P),
Żółte karki: Cyprian Majcher (Skra), Hugon Noszczyk (Budowlani).
 
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia 30:24 (20:17)  /Tomasz Malesa, Michał Czerwiowski/
Punkty Juvenia: Jesus Cañizalez 10 (2P), Grzegorz Gołębiowski 10 (2pd, 2K), Dominik Bryński 5 (P), Bartłomiej Janeczko 5 (P).
Punkty Arka: Szymon Sirocki 19 (P, pd, 4K), Maciej Machnio 5 (P).
Żółte karki: Krzysztof Gola, Leonardo Narvaez (obaj Juvenia), Piotr Bojke (Arka).
 
 
12.05.2019 - Ekstraliga - Kolejka VII
 
RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Awenta Siedlce 19:39 (0:24)  /Dominik Jastrzebski, Michał Czerwiowski, Dariusz Reks/
/Mecz rozegrano w Chodakowie, na stadionie Bzury/ 
Punkty Orkan: George Joglidze 9 (P, 2pd), Bartłomiej Sadowski 5 (P), Mateusz Pawłowski 5 (P).
Punkty Pogoń: Mateusz Adamski 19 (P, 4pd, 2K),  Sebastian Mróz 5 (P), Peet Vorster 5 (P), Tomasz Biernacki 5 (P), Paweł Antoszczuk 5 (P).
Żółta kartka: Anton Shashero (Pogoń).
 
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź   /Hubert Bedyński, Evgen Dumiak- Ukraina)
/Mecz miał być rozegrany w Pruszczu Gdańskim, na stadionie Centrum Kultury i Sportu, nie odbył się z powodu braku zabezpieczenia medycznego/
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Zdjęcia z meczu Skra v Budowlani SA: SKRA Rugby Warszawa
I Liga - IV kolejka Belsize Park wygrali w Mińsku
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia