POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Runda IV20.09.2014

Zwycięstwa gości zdominowały IV rundę Ekstraligi, wszystkie mecze zostały rozegrane w sobotę. Arka pokonała siedlecką Pogoń 39:13 rewanżując się za przegraną w półfinałach ubiegłego sezonu, Budowlani wygrali 9:3 pojedynek na karne z Lechią, a Ogniwo Sopot zwyciężyło w Poznaniu 32:15. Tylko Juvenia zwyciężyła w Krakowie Orkan 24:7, który kończył mecz w czternastu.
 
Runda IV – 20.09.2014
 
RzKS Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew 24:7 (7:0)  (Grzegorz Michalik, Maciej Sienkiewicz, Grzegorz Piaskowski)
Punkty Juvenia: Bartłomiej Sierant 9 (2pd, K), Maciej Bielawski 5 (P, karna piątka), Marcin Sokołowski 5 (P), Waldemar Nawrot 5 (P).
Punkty Orkan: Marcin Stencel 5 (P), Konrad Pietrzyk 2 (pd).
Czerwona kartka: Dawid Plichta (Orkan).
Żółta kartka: Maciej Brażuk (Orkan).
 
Awenta MKS Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia 13:39 (6:15)  (Mirosław Szczepański, Wiesław Piotrowicz, Mirosław Janeczko)
Punkty Pogoń: Wojciech Piotrowicz 8 (2K, pd), Przemysław Rajewski 5 (P).
Punkty Arka: Szymon Sirocki 12 (P, 2pd, K), Radosław Rakowski 10 (2P), Tomasz Stępień 7 (2pd, K), Rafał Kwiatkowski 5 (P). 
Żółte kartki: Wojciech Piotrowicz, Tomasz Gołąb, Mateusz Dąbrowski (wszyscy Pogoń), Kamil Simionkowski (Arka).
 
KS Posnania Poznań v MKS Ogniwo Sopot 15:32 (10:13)  (Łukasz Jasiński, Janusz Wilk, Grzegorz Szostek; obserwator- Tomasz Jarowicz)
Punkty Posnania: Daniel Gdula 5 (pd, K), Jędrzej Paul 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P).
Punkty Ogniwo: Robert Rogowski 7 (2pd, K), Piotr Zeszutek 5 (P), Marek Przychocki 5 (P), Robert Graban 5 (P), Robert Olszewski 5 (P), Aleksander Czasowski 5 (P).
Żółta kartka: Marek Przychocki (Ogniwo).
 
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Budowlani Łódź S.A. 3:9 (0:3)  (Dariusz Reks, Andrzej Pantoł, Leszek Kościelniak)
Punkty Lechia: Rafał Janeczko 3 (K).
Punkty Budowlani: Maciej Orłowski 9 (3K).
Żółte kartki: Radosław Dabkowski (Lechia), Cyprian Majcher (Budowlani).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Ostatnie decyzje KGiD Mistrzostwa Polski Kobiet I
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1