POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - VIII kolejka10.11.2019

 
09.11.2019 - Ekstraliga - VIII kolejka
 
OKS Skra Warszawa v KS Budowlani Lublin 57:10 (24:10)  /Mirosław Szczepański, Aneta Bejm, Maciej Misiak/
Punkty Skra: Violeti Kolo 20 (4P), Thaniel Halafihi 17 (P, 6pd), Marcin Maciejewski 10 (2P), Peet Vorster 5 (P), Vaha Halaifonua 5 (P). 
Punkty Budowlani: Dominik Tomaszewski 5 (P), Maciej Grabowski 5 (pd, K).
 
Master Pharm Rugby Łódź v RzKS Juvenia Kraków 29:23 (21:6)  /Dominik Jastrzębski, Piotr Ślubowski, Dariusz Reks/
Punkty Master Pharm: Daniel Gdula 19 (P, pd, 4K), Mateusz Matyjak 5 (P), Vitalii Kramarenko 5 (P).
Punkty Juvenia: Artur Bryl 13 (2pd, 3K), Michał Jurczyński 5 (P), Frans Botha 5 (P).
Żółte kartki: Patryk Reksulak, Piotr Karpiński (obaj Master Pharm).
 
 
10.11.2019 - Ekstraliga - VIII kolejka

MKS Pogoń Awenta Siedlce v RC Orkan Sochaczew 27:10 (15:10)  /Dariusz Reks, Andrzej Kamiński-Bator, Grzegorz Michalik/
Punkty Pogoń: Anton Shasero 7 (2pd, K), Eduard Vertyletskyi 5 (P), Przemysław Rajewski 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Sili Patelesio 5 (P).
Punkty Orkan: Michał Kępa 10 (P, pd, K).
Żółta kartka: Adam Dudek (Pogoń).

RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk 5:47 (5:33)  /Tomasz Malesa, Dominik Jastrzębski, Mirosław Szczepański/
Punkty Arka: Mateusz Szyc 5 (P).
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 12 (6pd), Grzegorz Buczek 10 (2P), Irakli Tsivtsivadze 5 (P), Marek Płonka Jr 5 (P), Kacper Krużycki 5 (P), Oleksandr Makar 5 (P), Olaf Niespodziany 5 (P).
Żółta kartka: Grzegorz Paluszewski (Arka).

Ogniwo Sopot - pauzuje

Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z meczu w Łodzi: Strona Kibiców Rugby
 
I Liga - VI kolejka RWC 2019: Komplet wyników IX Pucharu Świata
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1