POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.522.096 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Finałowy Turniej SLRT - Klasy IV28.05.2018

 
W niedzielę, 27 maja br. na jednym z największych stadionów w Polsce, Energa Gdańsk został rozegrany Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag z udziałem zwycięzców z poszczególnych województw biorących udział w ministerialnym programie.
Rywalizowano w trzech kategoriach, klas IV, V i VI. Poniżej wyniki rozgrywek klas IV, zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Łuszczowa przez Szkołą Podstawową nr 152 z Łodzi i Szkołą Podstawową nr 52 z Częstochowy.
 
Grupa A
01.  SP 10 Gdynia - SP 52 Częstochowa 2:0
02.  Sp Targanice - SP Dąbrowa Chełmińska 2:1
03.  SP 10 Gdynia - SP Dąbrowa Chełmińska 3:0
04.  SP 52 Częstochowa - SP Łuszczów 0:1
05.  SP Łuszczów - SP Dąbrowa Chełmińska 3:1
06.  SP 10 Gdynia - SP Targanice 2:0
07.  SP Targanice - SP Łuszczów 1:4
08.  SP 52 Częstochowa - SP Dąbrowa Chełmińska 1:1
09.  SP 52 Częstochowa - SP Targanice 4:0
10.  SP 10 Gdynia - SP Łuszczów 0:4
Kolejność grupy A:
1. SP Łuszczów
2. SP 52 Częstochowa
3. SP 10 Gdynia
4. SP Targanice
5. SP Dąbrowa Chełmińska
 
Grupa B
01.  SP 152 Łódź - SP3 Białystok 4:0
02.  SP 4 Jarocin - SP3 Białystok 0:2
03.  SP 4 Jarocin - SP 3 Bolesławiec 4:1
04.  SP3 Białystok - SP 3 Bolesławiec 2:0
05.  SP 3 Bolesławiec - SP 152 Łódź 0:5
06.  SP 4 Jarocin - SP 152 Łódź 2:1
Kolejność grupy B:
1. SP 152 Łódź
2. SP 4 Jarocin
3. SP 3 Białystok
4. SP 3 Bolesławiec
 
Półfinały
1A-2B SP Łuszczów- SP 4 Jarocin 2:1
2A-1B SP 52 Częstochowa- SP 152 Łódź 1:3
 
Finały
o miejsce VII: SP Targanice - SP 3 Bolesławiec 2:0
o miejsce V: SP 10 Gdynia - SP 3 Białystok 1:3
o miejsce III: SP 4 Jarocin - SP 52 Częstochowa 1:2
o miejsce I: SP Łuszczów - SP 152 Łódź 2:0
 
Klasyfikacja:
1. Szkoła Podstawowa Łuszczów (Lubelskie)
2. Szkoła Podstawową nr 152 Łódź (Łódzkie)
3. Szkoła Podstawowa nr 52 Częstochowa (Śląskie)
4. Szkoła Podstawowa nr 4 Jarocin (Wielkopolskie)
5. Szkoła Podstawowa nr 3 Białystok (Podlaskie)
6. Szkoła Podstawowa nr 10 Gdynia (Pomorskie)
7. Szkoła Podstawowa Tanganice (Małopolskie)
8. Szkoła Podstawowa nr 3 Bolesławiec (Dolnośląskie)
9. Szkoła Podstawowa Dąbrowa Chełmińska (Kujawsko-Pomorskie)
 
Krajowy Oficer PZR
Krzysztof Krzewicki
 
Zdjęcia: Bartosz Włodarek - Cud Sportowy
 
Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 19

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.522.096 liczba odwiedzin od
01.01.2014