POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Finałowy Turniej SLRT - Klasy V29.05.2018

 
W niedzielę, 27 maja br. na jednym z największych stadionów w Polsce, Energa Gdańsk został rozegrany Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag z udziałem zwycięzców z poszczególnych województw biorących udział w ministerialnym programie.
Rywalizowano w trzech kategoriach, klas IV, V i VI. Poniżej wyniki rozgrywek klas V, zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 54 z Łodzi przed Szkołą Podstawową nr 22 z Częstochowy i Szkołą Podstawową nr 14 z Lublina.
 
Grupa A
01.  SP Dąbrowa Chełmińska - SP 14 Lublin 1:3
02.  SP 4 Bolesławiec - SP Dąbrowa Chełmińska 1:3
03.  SP 4 Bolesławiec - SP Cielcza 1:4
04.  SP Cielcza - SP Dąbrowa Chełmińska 4:0
05.  SP 14 Lublin - SP Cielcza 2:1
06.  SP 4 Bolesławiec - SP 14 Lublin 0:3
Kolejność grupy A:
1. SP 14 Lublin
2. SP Cielcza
3. SP Dąbrowa Chełmińska
4. SP 4 Bolesławiec
 
Grupa B
01.  SP Sobolewo - SP 22 Częstochowa 0:4
02.  SP 54 Łódź - SP Sobolewo 4:0
03.  SP 54 Łódź - SP 9 Sopot 5:0
04.  SP 9 Sopot - SP Sobolewo 0:3
05.  SP 22 Częstochowa - SP 9 Sopot 6:1
06.  SP 54 Łódź - SP 22 Częstochowa 2:0
Kolejność grupy B:
1. SP 54 Łódź
2. SP 22 Częstochowa
3. SP Sobolewo
4. SP 9 Sopot
 
Półfinały
1A-2B  SP 14 Lublin - SP 22 Częstochowa 2:3
2A-1B  SP Cielcza - SP 54 Łódź 0:2
 
Finały
o miejsce VII: SP 9 Sopot - SP 4 Bolesławiec 0:4
o miejsce V: SP Dąbrowa Chełmińska - SP Sobolewo 2:1
o miejsce III: SP Cielcza - SP 14 Lublin 0:2
o miejsce I: SP 54 Łódź- SP 22 Częstochowa 2:1
 
Klasyfikacja:
1. Szkoła Podstawową nr 54 Łódź (Łódzkie)
2. Szkoła Podstawowa nr 22 Częstochowa (Śląskie)
3. Szkoła Podstawowa nr 14 Lublin (Lubelskie)
4. Szkoła Podstawowa Cielcza (Wielkopolskie)
5. Szkoła Podstawowa Dąbrowa Chełmińska (Kujawsko-Pomorskie)
6. Szkoła Podstawowa Sobolewo (Podlaskie)
7. Szkoła Podstawowa nr 4 Bolesławiec (Dolnośląskie)
8. Szkoła Podstawowa nr 9 Sopot (Pomorskie)
 
Krajowy Oficer PZR
Krzysztof Krzewicki
 
Zdjęcia: Bartosz Włodarek - Cud Sportowy
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 19 Barbarzyńcy pokonali Anglików
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11