POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 79

10.021.275 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Finałowy Turniej SLRT - Klasy VI30.05.2018

 
W niedzielę, 27 maja br. na jednym z największych stadionów w Polsce, Energa Gdańsk został rozegrany Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag z udziałem zwycięzców z poszczególnych województw biorących udział w ministerialnym programie.
Rywalizowano w trzech kategoriach, klas IV, V i VI. Poniżej wyniki rozgrywek klas VI, zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 14 z Lublina przez Szkołą Podstawową nr 58 z Łodzi i Szkołą Podstawową nr 5 z Lubina.
 
Grupa A
01.  SP 44 Gdynia - SP 14 Lublin 0:4
02.  SP 58 Łódź - SP 44 Gdynia 4:0
03.  SP 58 Łódź - SP 52 Częstochowa 3:1
04.  SP 44 Gdynia - SP 52 Częstochowa 1:1
05.  SP 52 Częstochowa - SP 14 Lublin 0:4
06.  SP 58 Łódź - SP 14 Lublin 2:3
Kolejność grupy A:
1. SP 14 Lublin
2. SP 58 Łódź
3. SP 52 Częstochowa
4. SP 44 Gdynia
 
Grupa B
01.  SP Mieszków - SP 5 Lubin 0:8
02.  SP 10 Bydgoszcz - SP 12 Białystok 0:3
03.  SP Mieszków - SP 12 Białystok 2:2
04.  SP 5 Lubin - SP 1 Kasinka Mała 1:1
05.  SP12 Białystok - SP 1 Kasinka Mała 2:1
06.  SP Mieszków - SP 10 Bydgoszcz 3:1
07.  SP 10 Bydgoszcz - SP 1 Kasinka Mała 3:1
08.  SP12 Białystok - SP 5 Lubin 1:4
09.  SP 10 Bydgoszcz - SP 5 Lubin 1:2
10.  SP Mieszków - SP 1 Kasinka Mała 1:0
Kolejność grupy B:
1. SP 5 Lubin
2. SP12 Białystok
3. SP Mieszków
4. SP 10 Bydgoszcz
5. SP 1 Kasinka Mała
 
Półfinały
1A-2B  SP 14 Lublin - SP 12 Białystok 4:0
2A-1B  SP 58 Łódź - SP 5 Lubin 4:2
 
Finały
o miejsce VII: SP 44 Gdynia - SP 10 Bydgoszcz 2:3
o miejsce V: SP 52 Częstochowa - SP Mieszków 1:2
o miejsce III: SP 12 Białystok - SP 5 Lubin 2:3
o miejsce I: SP 14 Lublin - SP 58 Łódź 3:0
 
Klasyfikacja:
1. Szkoła Podstawowa nr 14 Lublin (Lubelskie)
2. Szkoła Podstawową nr 58 Łódź (Łódzkie)
3. Szkoła Podstawowa nr 14 Lubin (Dolnośląskie)
4. Szkoła Podstawowa nr 12 Białystok (Podlaskie)
5. Szkoła Podstawowa Mieszków (Wielkopolskie)
6. Szkoła Podstawowa nr 52 Częstochowa (Śląskie)
7. Szkoła Podstawowa nr 10 Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
8. Szkoła Podstawowa nr 44 Gdynia (Pomorskie)
9. Szkoła Podstawowa nr 1 Kasinka Mała (Małopolskie)
 
Krajowy Oficer PZR
Krzysztof Krzewicki
 
Zdjęcia: Bartosz Włodarek - Cud Sportowy
 
Aktywne Licencje Trenerskie Warsaw Rugby Festival 2018

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 79

10.021.275 liczba odwiedzin od
01.01.2014