banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Flaga "Skazani na Rugby"14.01.2016


PromoRUGBY chce zebrać środki na wykonanie największej flagi sektorowej "Skazani na Rugby" o wielkości 30 x 10 metrów.
 
"Sektorówka" będzie towarzyszyła kibicom rugby na wszystkich meczach międzypaństwowych, a jej inauguracja przewidziana jest podczas spotkania Polska vs Belgia, które odbędzie się 19 marca 2016. Inicjatorami akcji jest grupa niezależnych kibiców rugby, występująca pod wspólnym szyldem PromoRUGBY.
Od wielu lat kibicujemy rugby przeżywając z tą dyscypliną przygodę życia. Pasja i serce towarzyszyły nam na wszystkich szczeblach rozgrywek, w tym tych najpiękniejszych grających dla Reprezentacji Polski. Dopingując i wspierając nasze ukochane barwy z podziwem i dumą obserwowaliśmy piękne oprawy towarzyszące piłce nożnej, siatkówce, skokom narciarskim i wielu innym dyscyplinom sportowym. Rugby jako drużynowy sport walki, zyskuje coraz większe uznanie w oczach kibiców, wymaganiom których staramy się wyjść naprzeciw, organizując tego typu akcje. Rugby to sport ponadpodziałowy, a na stadionach obowiązuje kultura,  standardem jest widok dzieci i matek z wózkami. Prawdziwa walka odbywa się na boisku! Wsparcie jakie płynie z trybun niejednokrotnie podnosiło i uskrzydlało naszych reprezentantów. Wspólny projekt wykonania takiej flagi dałby nam możliwość wspierania naszych reprezentacji podczas meczów Rugby 15, Rugby 7 Mężczyzn i Kobiet, Rugby na wózkach i promocji rugby w Polsce.
Idziemy krok dalej i robimy coś, czego nie podjął się jeszcze nikt - stworzymy wspólnie z Wami NAJWIĘKSZĄ FLAGĘ SEKTOROWĄ NA RUGBY!
 
Dowiedz się więcej i wesprzyj projekt [kliknij]
 
Postanowienie Komisji Gier i Dyscypliny 7: Powołania na konsultację do Jarocina
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Charków, 20.07.2019 - 21.07.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1