POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.336.305 liczba odwiedzin od
01.01.2014

GPS7: II dzień ME w Łodzi09.09.2018


W Łodzi, na Stadionie Miejskim przy Aleii Unii Lubelskiej 2, trwa czwarty, finałowy turniej Grand Prix Series czyli Mistrzostw Europy Rugby 7. W drugim dniu imprezy, 09 września br. zaplanowano mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i o miejsca.
Transmisja na www.sport.tvp.pl i RugbyEuropeTV. 
 
10:00 Anglia v Portugalia 7:19 (ćwierćfinał Cup)
10:22 Rosja v Francja 21:24 (ćwierćfinał Cup)
10:44 Irlandia v Szwecja 47:5 (ćwierćfinał Cup)
11:06 Niemcy v Hiszpania 14:7 (ćwierćfinał Cup)
11:28 Polska v Włochy 7:17 (półfinał Challenge Trophy)
11:50 Gruzja v Walia 28:5 (półfinał Challenge Trophy)
13:15 Anglia v Hiszpania 24:26 (półfinał o miejsce V)
13:37 Rosja v Szwecja 26:7 (półfinał o miejsce V)
13:59 Portugalia v Niemcy 7:14 (półfinał Cup)
14:21 Francja v Irlandia 0:42 (półfinał Cup)
14:43 Polska v Walia 10:14 (mecz o XI miejsce)
15:05 Włochy v Gruzja 12:31 (finał Challenge Trophy)
16:02 Anglia v Szwecja 29:24 (mecz o VII miejsce)
16:24 Hiszpania v Rosja 17:26 (mecz o V miejsce)
16:46 Portugalia v Francja 26:14 (mecz o III miejsce)
17:11 Niemcy v Irlandia 5:35 (Finał Cup)

Kolejność GPS7 w Łodzi: 1.Irlandia; 2.Niemcy; 3.Portugalia; 4.Francja; 5.Rosja; 6.Hiszpania; 7.Anglia; 8.Szwecja; 9.Gruzja; 10.Włochy; 11.Walia; 12.Polska. 
Kolejność Mistrzostw Europy 2018: 1.Irlandia 76 pkt,; 2.Niemcy 60 pkt.; 3.Rosja 56 pkt.; 4.Anglia 54 pkt.; 5.Portugalia 48 pkt.; 6.Francja 46 pkt.; 7.Włochy 30 pkt.; 8.Walia 24 pkt.; 9.Hiszpania 24 pkt.; 10.Gruzja 19 pkt.; 11.Szwecja 11 pkt ; 12.Polska 8 pkt.
 
Black Roses grały w Bretanii Zaproszenie na "Zajrzyj do Huty"

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.336.305 liczba odwiedzin od
01.01.2014