POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

GPS7: Powołania Moskwa12.06.2019


Konsultacja Męskiej Kadry Rugby 7

Warszawa, Moskwa 18-24 czerwca 2019

Termin: 18 - 24.06.2019

Miejsce: Hotel Meksyk, obiekty na AWF, ul. Marymoncka 34, Warszawa, Moskwa

Lista powołanych zawodników:

Budowlani Lublin
1.    Grabowski Maciej (nr licencji 5173)
KS Budowlani Łódź/KS Posnania Poznań
2.    Tarnawski David (nr licencji 6665)
KS Posnania Poznań /Budowlani Łódź SA
3.    Kubalewski Bartosz (nr licencji 3638)
RC Częstochowa/Juvenia Kraków
4.    Gola Krzysztof (nr licencji 6070)
Juvenia Kraków
5.    Janeczko Bartłomiej (nr licencji 2654)
6.    Jurczyński Michał (nr licencji 2655)
7.    Morus Marcin (nr licencji 3596)
8.    Rapacz Jakub (nr licencji 6444)
Ogniwo Sopot
9.    Szczepański Grzegorz (nr licencji 4056)
Orkan Sochaczew
10.    Budnik Jakub (nr licencji 4368)
Orkan Sochaczew/Budowlani Łódź SA
11.    Plichta Dawid (nr licencji 4187)
Orkan Sochaczew/Ogniwo Sopot
12.    Plichta Mateusz (nr licencji 5032)
KS Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
13.    Gdula Daniel (nr licencji 4340)
14.    Trybus Daniel (nr licencji 2727)
Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
15.    Bosiacki Robert (nr licencji 3705)
Tytan Gniezno
16.    Popek Patryk (nr licencji 3978)

Sztab Szkoleniowy:
1.    Andrzej Kozak - Trener
2.    Christian Hitt - Trener asystent
3.    Paweł Stempel - Trener LA
4.    Kamil Łódzki - Fizjoterapeuta
5.    Grzegorz Witczak - Kierownik

Ważne:
1.    Zbiórka zawodników w dniu 18 czerwca  do godz. 18:30
(Hotel Meksyk, obiekty na AWF. Ul. Marymoncka 34 Warszawa)
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną nawierzchnią,
- ubrania: reprezentacyjne (t-shirty, polo, dress, ortalion itp), oraz sprzęt do treningu,
 - ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy,
- dokument uprawniający do przekroczenia granicy (paszport),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży w obie strony.

Uwaga!!!
Każdy zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność do dnia  14 czerwca, do godz. 20:00 u trenera (Andrzej Kozak).
Na konsultacji zostanie ustalony skład Kadry Narodowej reprezentującej Polskę na turniej GPS w Moskwie.

Harmonogram zgrupowania:
Wtorek - 18.06.2019
Przyjazd wieczorem do 18:30
Trening - 19:00 - boisko
Kolacja - 21:00
Nocleg
Środa - 19.06.2019
Śniadanie - 7:30
Trening - 10:00  - boisko
Obiad - 12:30
Trening - 15:00  - boisko
Snacks - 16:45
Trening - 17:30  - boisko
Kolacja - 19:30
Czwartek - 20.06.2019 (Boże Ciało)
Śniadanie - 7:30
Trening - 10:00  - boisko
Obiad - 12:30
Trening - 15:00  - boisko
Snacks - 16:45
Trening - 17:30  - boisko
Kolacja - 19:30
Piątek - 21.06.2019
Śniadanie - 6:30
Wyjazd na lotnisko - 7:15
Lunch przed 16:00
Kolacja 18:00 - 22:00 (ustalenie godziny na miejscu)
Spotkanie 21:00
Sobota - 22.06.2019
Śniadanie - 8:00
Wyjazd na stadion - od 9:30
Polska v Niemcy - 11:44 (trzeci mecz z pierwszej serii)
Polska v Portugalia - 14:51 (czwarty mecz z serii)
Polska v Walia - 17:31 (czwarty mecz z serii)
Lunch na stadionie - zawodnicy indywidualnie (12:00 - 16:00)
Powrót do hotelu
Kolacja - 20:00
Spotkanie - 21:00
Niedziela - 23.06.2019
Plan ustalony zostanie w sobotę po meczach – zależy od wyników
Poniedziałek - 24.06.2019
Wyjazd na lotnisko - 5:00

Plan lotów
Piątek 21 czerwca
Warszawa 9:50 – Moskwa 12:50
Poniedziałek 24 czerwca
Moskwa 7:45 – Warszawa 8:50
Powrót do Polski - poniedziałek 24 czerwca ok 8:50 (lotnisko Chopina w Warszawie)
                            
Andrzej Kozak

Komunikat Biura PZR Łódź: Ligi Rugby Tag
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Men 2019
Moskwa, 22.06.2019 - 23.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1