banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Grand Prix Sevens Exeter 201611.07.2016


W dniach 09-10 lipca br. w Exeter rozegrano drugi z cyklu trzech turniejów Mistrzostw Europy 7 Grand Prix Series. Poniżej komplet wyników z imprezy.
 
Dzień pierwszy - 09.07.2016
 
Grupa A: Rosja v Litwa 12:5, Gruzja v Hiszpania 7:12, Rosja v Hiszpania 14:21, Litwa v Gruzja 12:12, Rosja v Gruzja 12:12, Hiszpania v Litwa 22:0. Kolejność: 1.Hiszpania; 2.Rosja; 3.Gruzja; 4.Litwa.
Grupa B: Francja v Polska 38:12, GB Royals v Portugalia 31:0, Francja v Portugalia 35:7, GB Royale v Polska 43:0, Francja v GB Royals 10:17, Portugalia v Polska 14:19. Kolejność: 1.GB Royals; 2.Francja; 3.Polska; 4.Portugalia.
Grupa C: Niemcy v Włochy 17:19, GB Lions v Belgia 31:5, Niemcy v Belgia 21:19, GB Lions v Włochy 31:0, Belgia v Włochy 10:12, GB Lions v Niemcy 41:0. Kolejność: 1.GB Lions; 2.Włochy; 3.Niemcy; 4.Belgia.
 
Dzień drugi - 10.07.2016
 
Ćwierćfinały Cup + Plate: Hiszpania v Niemcy 26:0; GB Royals v Gruzja 24:7; GB Lions v Rosja 5:7; Francja v Włochy 10:5
 
Półfinały Bowl: Belgia v Litwa 35:5; Polska v Portugalia 17:26
Półfinały Plate: Niemcy v Włochy 21:12; Gruzja v GB Lions 7:22
Półfinały Cup: Hiszpania v Francja 0:31; GB Royals v Rosja 12:10
 
Finał o XI miejsce: Litwa v Polska 0:17
Finał Bowl: Portugalia v Belgia 31:5
Finał o VII miejsce: Włochy v Gruzja 7:0
Finał Plate: Niemcy v GB Lions 19:31
Finał o III miejsce: Hiszpania v Rosja 17:7
Finał Cup: GB Royals v Francja 33:17
 
Klasyfikacja GPS Exeter: 1.GB Royals; 2.Francja; 3.Hiszpania; 4.Rosja; 5.GB Lions; 6.Niemcy; 7.Włochy; 8.Gruzja; 9.Portugalia; 10.Belgia; 11.Polska; 12.Litwa.

Zdjęcia Rugby Europe
 
Kacper na Rugby Europe Sevens Polska wśród najlepszych drużyn Europy!
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0