POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Grand Prix Sevens Gdynia 201618.07.2016




W dniach 16-17 lipca br. w Gdyni rozegrano trzeci, ostatni z cyklu turniejów Mistrzostw Europy 7 Grand Prix Series. Poniżej komplet wyników z imprezy.
 
Dzień pierwszy - 16.07.2016
 
Grupa A: Niemcy v Włochy 26:22, GB Royals v Litwa 42:0, GB Royals v Włochy 36:7, Niemcy v Litwa 26:10, GB Royals v Niemcy 33:7, Włochy v Litwa 40:5. Kolejność: 1.GB Royals; 2.Niemcy; 3.Włochy; 4.Litwa.
Grupa B: GB Lions v Gruzja 15:14, Francja v Polska 40:19, Francja v Gruzja 31:14, GB Lions v Polska 33:14, GB Lions v Francja 26:12, Gruzja v Polska 45:0. Kolejność: 1.GB Lions; 2.Francja; 3.Gruzja; 4.Polska.
Grupa C: Rosja v Portugalia 26:19, Hiszpania v Belgia 14:17, Hiszpania v Portugalia 26:7, Rosja v Belgia 17:7, Rosja v Hiszpania 7:7, Portugalia v Belgia 31:7. Kolejność: 1.Rosja; 2.Hiszpania; 3.Portugalia; 4.Belgia.
 
Dzień drugi - 17.07.2016
 
Ćwierćfinały Cup + Plate: GB Royals v Włochy 26:0; GB Lions v Gruzja 12:0; Rosja v Niemcy 29:19; Francja v Hiszpania 12:15
 
Półfinały Bowl: Portugalia v Litwa 31:12; Polska v Belgia 17:26
Półfinały Plate: Włochy v Francja 28:0; Gruzja v Niemcy 17:10
Półfinały Cup: GB Royals v Hiszpania 22:10; GB Lions v Rosja 17:14
 
Finał o XI miejsce: Litwa v Polska 7:27
Finał Bowl: Portugalia v Belgia 0:14
Finał o VII miejsce: Francja v Niemcy 26:17
Finał Plate: Włochy v Gruzja 14:12
Finał o III miejsce: Hiszpania v Rosja 7:31
Finał Cup: GB Royals v GB Lions 26:14
 
Klasyfikacja GPS Gdynia: 1.GB Royals; 2.GB Lions; 3.Rosja; 4.Hiszpania; 5.Włochy; 6.Gruzja; 7.Francja; 8.Niemcy; 9.Belgia; 10.Portugalia; 11.Polska; 12.Litwa.
 
Mistrzostwa Europy 7 2015/2016: 1.Rosja; 2.Francja; 3.Hiszpania.
 
Zdjęcia Rafał Gąglewski i Łukasz Kilar
 

MPJ U18/OOM: Terminarz i sędziowie Złoto dla Rosjan, srebro dla Francji, brąz dla Hiszpanii
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 2 9
2 RC Orkan Sochaczew 2 8
3 MKS Ogniwo Sopot 2 6
4 RzKS Juvenia Kraków 2 6
5 OKS Skra Warszawa 1 5
6 MKS Pogoń Siedlce 1 4
7 RC Lechia Gdańsk 2 1
8 RC Arka Gdynia 2 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0