POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.293.655 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Gwiazdy zapraszają na Lubin Rugby 7's05.02.2017


Zawodniczki poszczególnych drużyn kobiecej ligi rugby, reprezentantki Polski, a nawet kadrowiczki z Izraela zapraszają na Lubin Rugby 7's, czyli V Turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 Kobiet w Lubinie!

Choć impreza odbędzie się dopiero 1 kwietnia, promocja wydarzenia już teraz nabrała niezłego tempa. Momentem kulminacyjnym była konferencja prasowa, którą 25 stycznia zorganizowały gospodynie zawodów, czyli Miedziowe Rugby Lubin. Spotkanie z mediami odbyło się w sali konferencyjnej Regionalnego Centrum Sportu, czyli na obiekcie, na którym będzie rozgrywany turniej. Za pośrednictwem wiodących lubińskich mediów (prasa, radio, internet, telewizja), o wydarzeniu wiedzą już wszyscy mieszkańcy miasta i okolic!

Lubin Rugby 7's promowany jest także outdoorowo. Dzięki RCS w Lubinie, do którego należy hala widowiskowo-sportowa, od połowy stycznia do 1 kwietnia na kilkumetrowym telebimie zewnętrznym hali wyświetlane będą kilkunastosekundowe spoty reklamowe Lubin Rugby 7's. Te same materiały są prezentowane wewnątrz obiektu podczas meczów PlusLigi Siatkówki, w której występuje Cuprum Lubin, jaki i PGNIG Superligii Piłki Ręcznej kobiet i mężczyzn, gdzie na co dzień grają KGHM Metraco Zagłębie Lubin oraz MKS Zagłębie Lubin.

Znakiem rozpoznawczym Lubin Rugby 7's stały się ponadto krótkie viralowe filmiki, które rozpropagowaly Miedziowe Rugby Lubin. Dziś na filmikach pojawiają się rugbystki z innych drużyn, m.in Biało-Zielonych Ladies Gdańsk, Legii Warszawa czy Diablic Ruda Śląska. Dziewczyny z uśmiechem zapraszają kibiców do wzięcia udziału w turnieju. Każdy z filmów oprócz publikacji na Facebooku jest ponadto promowany w komunikatorze Instagram oraz na oficjalnym kanale #lubin7s na YouTube. Wszystko po to, by dotrzeć do jak największej liczby osób potencjalnie zainteresowanych naszymi mistrzostwami.

W związku z tym, że coraz częściej pojawiają się pytania o możliwość nagrania tego typu  zaproszenia, nie tylko od rugbystek, prosimy o przesyłanie swoich propozycji na e-mail: lubinrugby7s@gmail.com. Najciekawsze z nagrań zostaną opublikowane na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku.

Marcelina Falkiewicz 
Miedziowe Rugby Lubin

Rugby 7: Zaproszenie na Zebranie Środowiskowe - Przypomnienie Sochaczew: Zaproszenie na Mecz Walentynkowy

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.293.655 liczba odwiedzin od
01.01.2014