banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 218

8.704.910 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Gwiazdy zapraszają na Lubin Rugby 7's05.02.2017


Zawodniczki poszczególnych drużyn kobiecej ligi rugby, reprezentantki Polski, a nawet kadrowiczki z Izraela zapraszają na Lubin Rugby 7's, czyli V Turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 Kobiet w Lubinie!

Choć impreza odbędzie się dopiero 1 kwietnia, promocja wydarzenia już teraz nabrała niezłego tempa. Momentem kulminacyjnym była konferencja prasowa, którą 25 stycznia zorganizowały gospodynie zawodów, czyli Miedziowe Rugby Lubin. Spotkanie z mediami odbyło się w sali konferencyjnej Regionalnego Centrum Sportu, czyli na obiekcie, na którym będzie rozgrywany turniej. Za pośrednictwem wiodących lubińskich mediów (prasa, radio, internet, telewizja), o wydarzeniu wiedzą już wszyscy mieszkańcy miasta i okolic!

Lubin Rugby 7's promowany jest także outdoorowo. Dzięki RCS w Lubinie, do którego należy hala widowiskowo-sportowa, od połowy stycznia do 1 kwietnia na kilkumetrowym telebimie zewnętrznym hali wyświetlane będą kilkunastosekundowe spoty reklamowe Lubin Rugby 7's. Te same materiały są prezentowane wewnątrz obiektu podczas meczów PlusLigi Siatkówki, w której występuje Cuprum Lubin, jaki i PGNIG Superligii Piłki Ręcznej kobiet i mężczyzn, gdzie na co dzień grają KGHM Metraco Zagłębie Lubin oraz MKS Zagłębie Lubin.

Znakiem rozpoznawczym Lubin Rugby 7's stały się ponadto krótkie viralowe filmiki, które rozpropagowaly Miedziowe Rugby Lubin. Dziś na filmikach pojawiają się rugbystki z innych drużyn, m.in Biało-Zielonych Ladies Gdańsk, Legii Warszawa czy Diablic Ruda Śląska. Dziewczyny z uśmiechem zapraszają kibiców do wzięcia udziału w turnieju. Każdy z filmów oprócz publikacji na Facebooku jest ponadto promowany w komunikatorze Instagram oraz na oficjalnym kanale #lubin7s na YouTube. Wszystko po to, by dotrzeć do jak największej liczby osób potencjalnie zainteresowanych naszymi mistrzostwami.

W związku z tym, że coraz częściej pojawiają się pytania o możliwość nagrania tego typu  zaproszenia, nie tylko od rugbystek, prosimy o przesyłanie swoich propozycji na e-mail: lubinrugby7s@gmail.com. Najciekawsze z nagrań zostaną opublikowane na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku.

Marcelina Falkiewicz 
Miedziowe Rugby Lubin

Rugby 7: Zaproszenie na Zebranie Środowiskowe - Przypomnienie Sochaczew: Zaproszenie na Mecz Walentynkowy

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Portugalia

Rugby Europe Trophy
Łódź, 24.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 8% Holandia 9% Mołdawia 7% Polska 28% Portugalia 41% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 218

8.704.910 liczba odwiedzin od
01.01.2014