POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II Liga - Runda I - Kolejka III10.10.2016

 
08-09.10.2016 - II Liga - Runda I - Kolejka III
 
Grupa Zachodnia
 
Chaos Poznań v Sparta Jarocin 12:34 (6:14)  /Dariusz Marciniak/
Punkty Chaos: Jakub Frąszczak 12 (4K).
Punkty Sparta: Bartosz Włodarek 17 (3P, pd), Kacper Włodarek 12 (P, 2pd, K), Maciej Żarczyński 5 (P).
Żółte kartki: Przemysław Połczyński, Zbigniew Nowak, Jakub Frąszczak (wszyscy Chaos), Daniel Jaworski, Konrad Gałczyński (obaj Sparta).  
 
Wataha Zielona Góra v Posnania Poznań 3:70 (0:36)  /Andrzej Pantoł/
Punkty Wataha: Krystian Goluda 3 (K).
Punkty Posnania: Mariusz Adamski 18 (2P, 4pd), Oskar Górski 15 (3P), Jędrzej Paul 5 (P), Mateusz Szczepaniak 5 (P), Dariusz Schneder 5 (P), Sebastian Chwaszcz 5 (P), Leszek Krzysztofiak 5 (P), Dawid Kinast 5 (P), Adam Matuszewski 5 (P), Michał Hebda 2 (pd).
 
Grupa Wschodnia
 
Rugby Białystok v Legia Warszawa 29:18 (7:18)  /Michał Rogowski/
Punkty Białystok: Krzysztof Murawko 10 (2P), Michał Praczuk 5 (P), Rafał Kobeszko 5 (P), Wojciech Twarowski 5 (P), Artur Sulima 4 (2pd). 
Punkty Legia: Kacper Ostrowski 5 (P), Daniel Szczepaniak 5 (P), Kacper Piotrowicz 5 (P), Karol Sowa 3 (K). 
 
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa 5:34 (0:20)  /Adrian Pawlik/
Punkty Frogs: Baptiste Rougerie 5 (P).
Punkty AZS AWF: Guillaume Leroux 15 (3P), Mateusz Kocoń 14 (4pd, 2K), Władysław Kastory 5 (P).
 
Grupa Południowa
 
KS Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin 106:7 (48:0)  /Janusz Wilk/
Punkty Ruda Śląska: Dominik Bryński 50 (10P), Mateusz Zabiegała 12 (6pd), Paweł Pepliński 10 (2P), Michał Jurczyński 10 (2P), Krzysztof Jopert 5 (P), Artur Stankiewicz 5 (P), Krzysztof Płusa 5 (P), Krzysztof Skubik 5 (P), Mateusz Magner 4 (2pd).
Punkty Miedziowi: Wiktor Ziółkowski 5 (P), Tomasz Nimczyk 2 (pd).
 
Rugby Wrocław v RC Częstochowa 17:34 (0:22)  /Francois Giroud/
Punkty Wrocław: Sebastian Cekus 5 (P), Paweł Duda 5 (P), Krzysztof Książek 5 (P), Jarosław Gwiazdowski 2 (pd).  
Punkty Częstochowa: Michał Krzypkowski 20 (4P), Mariusz Kapica 5 (P), Patryk Weżgowiec 5 (P), Daniel Królak 4 (2pd).
Żółta kartka: Sebastian Cekus (Wrocław).

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

PPR7: II turniej w Zduńskiej Woli U20: Powołania na konsultację do Spały
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Juvenia Kraków Ogniwo Sopot

Transmisja z meczu Ekstraligi
Kraków, 20.10.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 6 28
2 MKS Ogniwo Sopot 6 25
3 RzKS Juvenia Kraków 5 20
4 Pogoń Awenta Siedlce 5 15
5 RC Orkan Sochaczew 5 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 5 6
8 RC Arka Gdynia 5 1
9 KS Budowlani Lublin 5 0