POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.292.616 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II Turniej Grand Prix Juniorów 716.04.2018

 
II Turniej Grand Prix Juniorów w Rugby 7 odbył się w niedzielę, 15 kwietnia br. w Warszawie na obiektach OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11.
 
Eliminacje
       Orkan - Białystok        65:0
       Juvenia - Husar          36:0
       Legia - Ogniwo             0:5
       KSB - Lublin               19:19
       Białystok - Ogniwo       0:36   
       Lublin - Husar             35:0
       Orkan - Legia              38:0
       Juvenia - KSB              37:0
       Legia - Białystok         29:14
       KSB - Husar                29:7
       Ogniwo - Orkan            5:27
       Lublin - Juvenia            3:24
Grupa A: 1.Orkan Sochaczew; 2.Ogniwo Sopot; 3.Legia Warszawa; 4.Rugby Białystok
Grupa B: 1.Juvenia Kraków; 2.Budowlani Lublin; 3.KS Budowlani Łódź; 4.Husar Bolesławiec
 
Półfinały
       Białystok - KSB                 14:17
       Legia - Husar                     32:7
       Ogniwo - Juvenia                0:35
       Orkan - Lublin                    40:0      
Finały
      o VII m       Białystok - Husar       14:17   
      o V m         Legia - KSB               29:0 
      o III m        Ogniwo - Lublin         12:17   
      o I m          Juvenia - Orkan        22:12   
           
Klasyfikacja końcowa:          
1.Juvenia Szkoła Gortata Kraków           28+12= 40 pkt
2.Orkan Sochaczew                                26+12= 38 pkt
3.Budowlani Lublin                                  24+11=  35 pkt
4.Ogniwo Sopot                                      22+11=  33 pkt
5.Legia Warszawa                                  20+12=  32 pkt
6.KS Budowlani Łódź                              18+10=  28 pkt
7.Husar Bolesławiec                               16+11=  27 pkt
8.Rugby Białystok                                   14+10= 24 pkt
 
Klasyfikacja o II turniejach:
1.Orkan Sochaczew                                 78 pkt
2.Juvenia Szkoła Gortata Kraków             77 pkt
3.Legia Warszawa                                    66 pkt           
4.Budowlani Lublin                                   64 pkt
5.Ogniwo Sopot                                       64 pkt
6.KS Budowlani Łódź                               63 pkt
7.Husar Bolesławiec                                 53 pkt
8.Rugby Białystok                                    50 pkt
 
Ireneusz Pietrak
 
Wrocław: Szkolenie Level 1 World Rugby II Turniej Grand Prix Kadetów 7

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.292.616 liczba odwiedzin od
01.01.2014