POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 74

10.001.421 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Kolejka I08.04.2018

 
07.04.2018 - II liga - Kolejka I
 
Alfa Bydgoszcz v Unia Brześć/Terespol 32:22 (20:10)  /Mirosław Szczepański/
Punkty Alfa: Leszek Komoń 7 (P, pd), Kamil Dąbrowski 5 (P), Robert Pieńczewski 5 (P), Sebastian Pawłowski 5 (P), Paweł Pieńczewski 5 (P), Szymon Krause 5 (P).
Punkty Unia: Aleh Khilko 7 (P, pd), Ihar Pashkevich 5 (P), Yahor Burtsau 5 (P), Ilya Shuhayeu 5 (P).
Czerwone kartki: Paweł Pieńczewski (Alfa), Aliaksei Bunas (Unia).
Żółte kartki: Michał Nowakowski, Jakub Janecki (obaj Alfa), Barys Mazanik, Yauheni Misiuchyk (obaj Unia).
 
Rugby Białystok v Mazovia Mińsk Mazowiecki 54:15 (14:5)  /Andrzej Pantoł/
Punkty Białystok: Mateusz Perzyna 15 (3P), Sebastian Śliwowski 14 (7pd), Mikołaj Kwiatkowski 10 (2P), Sebastian Kmita 5 (P), Patryk Ostrokołowicz 5 (P), Adam Jankowski 5 (P).
Punkty Mazovia: Maciej Prońko 5 (P), Paweł Dzięcielski 5 (P), Arkadiusz Głuchowski 5 (pd, K).
Żółta kartka: Łukasz Witowski (Białystok)
 
Miedziowi Lubin v Chaos Poznań 28:17 (7:17)  /Grzegorz Piaskowski/
Punkty Miedziowi: Michael Sthefanitsa 8 (4pd), Karol Mikołajczyk 5 (P), Adrian Rychlicki 5 (P), Rafał Kubacki 5 (P), Łukasz Jaszowski 5 (P).
Punkty Chaos: Rafał Słomiński 12 (4K), Łukasz Stasik 5 (P).
Żółte kartki: Łukasz Jaszowski (Miedziowi), Mateusz Płowens (Chaos).
 
Zdjęcia z Bydgoszczy Tomasz Czachorowski, Express Bydgoski.
Więcej zdjęć? [kliknij]
 
WRWSS: Kwalifikacje 2018-2019 WRSS: Kwalifikacje 2018-2019

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 74

10.001.421 liczba odwiedzin od
01.01.2014