POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.515.002 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Runda II - Kolejka III24.09.2017

 
23-24.09.2017 II liga - Runda II - Kolejka III
 
O I miejsce
Arka Rumia v Rugby Ruda Śląska 75:0 (53:0)  /Łukasz Jasiński/
Punkty Arka: Daniel Sulej 10 (2P), Paweł Grzenkowicz 10 (2P), Mateusz Bartkowiak 10 (5pd), Dariusz Rohde 5 (P), Krzysztof Bogdanis 5 (P), Jakub Smoliński 5 (P), Łukasz Prabucki 5 (P), Konrad Chromiński 5 (P), Krzysztof Szpak 5 (P), Wiesław Woronko 5 (P), Karol Bela 5 (P), Przemysław Rynkiewicz 5 (P). 
Żółta kartka: Mateusz Bartkowiak (Arka).
 
O IV miejsce
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 19:22 (12:5)  /Hubert Bedyński, Edyta Pajor/
Punkty Sparta: Bartosz Włodarek 10 (2P), Sebastian Jakubiak 5 (P), Kacper Włodarek 4 (2pd).
Punkty Wataha: Przemysław Kindra 5 (P), Mateusz Lentowczyk 5 (P), Michał Kopczyński 5 (P), Paweł Prokopowicz 5 (P), Patryk Dziok 2 (pd).
 
O VII miejsce
Alfa Bydgoszcz v RC Częstochowa 93:27 (56:12)  /Dominik Jastrzębski/
Punkty Alfa: Szymon Krause 20 (4P), Marcin Dankowski 16 (8pd), Jakub Janecki 15 (3P), Leszek Komoń 10 (2P), Marcin Pawłowski 10 (2P), Dawid Wełnicki 7 (P, pd), Jakub Nowacki 5 (P), Sebastian Misiuna 5 (P), Piotr Matiaszek 5 (P). 
Punkty RCC: Dawid Dróżdż 10 (2P), Michał Krzypkowski 7 (P, pd), Mateusz Nowak 5 (P), Mariusz Kapica 5 (P).
 
O X miejsce
Chaos Poznań v Miedziowi Lubin 13:10 (8:10)  /Mirosław Szczepański/
Punkty Chaos: Przemysław Przybyła 5 (P), Paweł Gołacki 5 (P), Rafał Słomiński 3 (K).
Punkty Miedziowi: Łukasz Jaszowski 5 (P), Michał Sthefanitsa 5 (pd, DG).
Żółte kartki: Łukasz Jaszowski, Damian Kluczyński (obaj Miedziowi).

Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
KNK7 U18: ME w Andorze - Dzień 1 KNK7 U18: ME w Andorze - Dzień 2

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.515.002 liczba odwiedzin od
01.01.2014