POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.466.266 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Runda II - Kolejka III24.09.2017

 
23-24.09.2017 II liga - Runda II - Kolejka III
 
O I miejsce
Arka Rumia v Rugby Ruda Śląska 75:0 (53:0)  /Łukasz Jasiński/
Punkty Arka: Daniel Sulej 10 (2P), Paweł Grzenkowicz 10 (2P), Mateusz Bartkowiak 10 (5pd), Dariusz Rohde 5 (P), Krzysztof Bogdanis 5 (P), Jakub Smoliński 5 (P), Łukasz Prabucki 5 (P), Konrad Chromiński 5 (P), Krzysztof Szpak 5 (P), Wiesław Woronko 5 (P), Karol Bela 5 (P), Przemysław Rynkiewicz 5 (P). 
Żółta kartka: Mateusz Bartkowiak (Arka).
 
O IV miejsce
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 19:22 (12:5)  /Hubert Bedyński, Edyta Pajor/
Punkty Sparta: Bartosz Włodarek 10 (2P), Sebastian Jakubiak 5 (P), Kacper Włodarek 4 (2pd).
Punkty Wataha: Przemysław Kindra 5 (P), Mateusz Lentowczyk 5 (P), Michał Kopczyński 5 (P), Paweł Prokopowicz 5 (P), Patryk Dziok 2 (pd).
 
O VII miejsce
Alfa Bydgoszcz v RC Częstochowa 93:27 (56:12)  /Dominik Jastrzębski/
Punkty Alfa: Szymon Krause 20 (4P), Marcin Dankowski 16 (8pd), Jakub Janecki 15 (3P), Leszek Komoń 10 (2P), Marcin Pawłowski 10 (2P), Dawid Wełnicki 7 (P, pd), Jakub Nowacki 5 (P), Sebastian Misiuna 5 (P), Piotr Matiaszek 5 (P). 
Punkty RCC: Dawid Dróżdż 10 (2P), Michał Krzypkowski 7 (P, pd), Mateusz Nowak 5 (P), Mariusz Kapica 5 (P).
 
O X miejsce
Chaos Poznań v Miedziowi Lubin 13:10 (8:10)  /Mirosław Szczepański/
Punkty Chaos: Przemysław Przybyła 5 (P), Paweł Gołacki 5 (P), Rafał Słomiński 3 (K).
Punkty Miedziowi: Łukasz Jaszowski 5 (P), Michał Sthefanitsa 5 (pd, DG).
Żółte kartki: Łukasz Jaszowski, Damian Kluczyński (obaj Miedziowi).

Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
KNK7 U18: ME w Andorze - Dzień 1 KNK7 U18: ME w Andorze - Dzień 2

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.466.266 liczba odwiedzin od
01.01.2014