POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.318.592 liczba odwiedzin od
01.01.2014

I liga - Kolejka VIII23.06.2018

 
23.06.2018 - I liga - Kolejka VIII
 
Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 14:38 (7:28)  /Hubert Bedyński/
Punkty Legia: Daniel Szczepaniak 5 (P), Piotr Bielec 5 (P), Jakub Mitek 4 (2pd).
Punkty AZS AWF: Miłosz Kasiński 15 (3P), Rafał Lewicki 8 (4pd), Patric Steindl 5 (P), Michał Gmurczyk 5 (P), Sławomir Kuligowski 5 (P).
Żółte kartki: Paweł Narojek x 2 (Legia), Sehrii Kaliberda (AZS AWF).
Czerwona kartka: Paweł Narojek (Legia).
 
Arka Rumia v Rugby Ruda Śląska 52:6 (33:3)  /Mirosław Szczepański/
Punkty Arka: Mateusz Bartkowiak 17 (P, 6pd), Paweł Grzenkowicz 15 (3P), Dariusz Rohde 5 (P), Kamil Suska 5 (P), Wiesław Woronko Jr. 5 (P), Paweł Nowak 5 (P).
Punkty Ruda Śląska: Krzysztof Skubik 6 (2K).
 
Sparta Jarocin v Wataha RC Zielona Góra 63:0 (24:0)  /Łukasz Jasiński/
Punkty Sparta: Kacper Włodarek 18 (6pd, 2K), Łukasz Bobek 10 (2P), Błażej Kalinowski 10 (2P), Jacek Idzikowski 5(P), Jan Krajka 5 (P), Bartosz Tondaś 5 (P), Krzysztof Ermanowicz 5 (P), Michał Miłek 5 (P). 

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]
 
MPS7: Lechia Mistrzem Polski 7 Ekstraliga - Faza I - Kolejka III - cd

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.318.592 liczba odwiedzin od
01.01.2014