Juniorzy Posnanii najlepsi w Ciechanowie11.05.2014

1 maja w Ciechanowie rozegrany został pierwszy turniej rugby 7 juniorów. Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki, w którym od roku działa sekcja rugby.

Celem turnieju było danie możliwości sprawdzenia się w grze zawodników, którzy 18 maja wezmą udział w półfinałach Mistrzostw Polski juniorów w rugby 7 oraz promocja tej dyscypliny sportu w środowisku lokalnym.
Poza drużyną gospodarzy w turnieju wzięły udział: Posnania Poznań, Szarża Grudziądz, Legia Warszawa oraz Orkan Sochaczew, który wystawił drużynę juniorów oraz kadetów.
Zwycięzcą turnieju została Posnania, która pokonała wszystkich 5 przeciwników. Drugie miejsce zajęła drużyna juniorska Orkana Sochaczew. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Szarży Grudziądz, zaś czwarte zdobyła drużyna kadetów Orkana Sochaczew. Piąte miejsce przypadło Legii Warszawa zaś ostatnie zajęła drużyna Ciechana.
W planach gospodarzy jest rozgrywanie cyklicznie turniejów rugby 7 juniorów na wiosnę oraz na jesieni.

Wyniki:
Orkan J – Posnania 20:25, Orkan K – Legia 25:25, Ciechan – Grudziądz 5:30, Orkan J – Legia 30:0, Posnania – Grudziądz 15:0, Ciechan – Orkan K 15:30, Orkan J – Grudziądz 35:5, Posnania – Ciechan 35:0, Orkan K – Grudziądz
10:15, Ciechan – Legia 0:25, Orkan J – Orkan K 65:5, Legia – Posnania 5:15, Ciechan – Orkan J 10:25, Orkan K – Posnania 0:35, Legia – Grudziądz 10:25.