POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7: Powołania do Charkowa05.07.2019

 
Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet 7
 
Termin:  16-23 lipca 2019
Miejsce: Noclegi - Charków (Ukraina)
              Treningi - Charków (Ukraina)
              Turniej - Charków (Ukraina)
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
1. Jaszczyszyn Karolina (nr licencji 4905)
2. Klichowska Anna (nr licencji 7181)
3. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
4. Oboza Klaudia (nr licencji 7430)
5. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
6. Pietrzak Monika (nr licencji 6040)
7. Schuster Julianna (nr licencji 9067)
8. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
9. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
Black Roses Posnania Poznań
10. Kowalczyk Agnieszka (nr licencji 6178)
11. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
Diablice Ruda Śląska
12. Piekorz Angelika (nr licencji 5159)
RC Legia Warszawa
13. Singel Angelika (nr licencji 7385)
Spośród 13 zawodniczek powołanych na zgrupowanie zostanie wyłoniona ścisła kadra 12 zawodniczek, która weźmie udział w drugim turnieju Grand Prix Series.
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Buchało Jurij - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Bezpośrednio z Kazania kadra uda się do Charkowa gdzie rozpocznie zgrupowanie.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny paszport
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną oraz naturalną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie papierowej
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 23 lipca 2019 r w godzinach nocnych przylotem do Gdańska.
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 07.07.2019 r
 
Harmonogram zgrupowania:
16.07 (wtorek)
- rozpoczęcie zgrupowania
- odnowa biologiczna
- zajęcia teoretyczne
17.07 (środa)
- trening
- odnowa biologiczna
- dwa zajęcia teoretyczne
18.07 (czwartek)
- dwa treningi
- dwa zajęcia teoretyczne
19.07 (piątek)
- trening
- dwa zajęcia teoretyczne
20.07 (sobota)
- turniej
- zajęcia teoretyczne
21.07 (niedziela)
- turniej
- zajęcia teoretyczne
22.07 (poniedziałek)
- zajęcia teoretyczne
- odnowa biologiczna
23.07 (wtorek)
- podróż do Polski i zakończenie zgrupowania
 
Piotr Kwidziński
 
KNK7: Powołania do Kazania Super Rugby: Krzyżowcy ponownie obronili tytuł
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0