POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7: Powołania na Camp do Poznania07.10.2015


W najbliższy piątek, 09 października 2015r., na pierwszej akcji przygotowującej do przyszłorocznych ME Kobiet, spotka się szeroka kadra kobiet. Konsultacja będzie miała charakter campu, na którym podczas 3 jednostek treningowych (i zajęć teoretycznych) przypomniane zostaną podstawy (w zakresie techniki indywidualnej, zespołowej i taktyki gry), a camp zwieńczy niedzielny turniej towarzyski, który pozwoli na sprawdzenie przydatności poszczególnych zawodniczek do ewentualnej gry w Reprezentacji Polski.
 
Powołane zawodniczki powinny stawić się 09 października, w godzinach popołudniowych w miejscu zakwaterowania- ośrodku szkoleniowym Inter Sport „Sobieski”, na os. Jana III Sobieskiego 22 lub najpóźniej- bezpośrednio na obiektach KS „Posnania”, przy ul. Słowiańskiej 78, na trening, który rozpocznie się punktualnie o godz. 18:00. Camp zakończy się wspólnym posiłkiem, bezpośrednio po zakończeniu niedzielnego turnieju (11 października), około godziny 17:00.
 
Oto lista powołanych zawodniczek:  Elżbieta Brzustowska, Patrycja Wasilewska, Aneta Adamiak, Dagmara Jarczyńska (Tygrysice Orkan Sochaczew), Katarzyna Paszczyk, Agnieszka Kowalczyk (Black Roses Posnania Poznań), Weronika Świstak, Sylwia Rolka (Legia Rugby Warszawa), Natalia Kulczyk, Marta Buba (Delia Atomówki Łódź), Laura Abucewicz (Biało-Zielone Ladies Gdańsk), Karolina Nalewczyńska (AZS Syrenki Warszawa), Martyna Cebula (Diablice Ruda Śląska), Aleksandra Drozd (Juvenia Kraków), Agata Ładońska (Błyskawice Wrocław). Szczegółowych informacji udziela trener Tomasz Kapustka.
 
Informacje dla ubezpieczonych U19: Powołania na Mistrzostwa Europy
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0