POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7: Powołania na II konsultację do Gdańska 18.01.2019

 
NAZWA AKCJI  - KONSULTACJA KNK7
 
Termin: 25-27 stycznia 2019
 
Miejsce: Noclegi - Apartamenty w centrum Gdańska
              Treningi - Hala Sportowa, Gdańsk ul. Meissnera 5
 
Lista powołanych zawodniczek:
 
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Abucewicz Laura
02. Jaszczyszyn Karolina
03. Klichowska Anna
04. Kołdej Małgorzata
05. Maliszewska Hanna
06. Nowosz Marta
07. Pamięta Natalia
08. Pietrzak Monika
09. Schuster Julianna
10. Witkowska Sylwia
 
Black Roses Posnania Poznań
11. Kowalczyk Agnieszka
12. Nowacka Maria
13. Paszczyk Katarzyna
 
Diablice Ruda Śląska
14. Piekorz Angelika
 
Juvenia Kraków
15. Dutka Monika
 
KS Budowlani Łódź
16. Badowska Patrycja
 
AZS AWF Warszawa
17. Singel Angelika
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Buchało Jurij - asystent trenera
Westfeld Dagna - analiza wideo
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Maliszewska Hanna - kierownik
Kwidziński Piotr - manager
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  25.01.2019 r o godz. 19:00 w Hali Sportowej, Gdańsk, ul. Meissnera 5
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia 
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 27.01.2019 r około południa.
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 18.01.2019 r
 
Harmonogram zgrupowania:
25.01 (piątek)
trening
kolacja
26.01 (sobota)
śniadanie
trening
zajęcia teoretyczne
obiad
trening
zajęcia teoretyczne
kolacja
27.01 (niedziela)
śniadanie
trening
zajęcia teoretyczne
obiad
 
U18: Powołania na konsultację do Gdańska Tarcza Kontynentu - V-VI runda
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Budowlani Łódź SA 0 0
2 MKS Ogniwo Sopot 0 0
3 MKS Pogoń Siedlce 0 0
4 RC Lechia Gdańsk 0 0
5 RC Orkan Sochaczew 0 0
6 KS Budowlani Lublin 0 0
7 OKS Skra Warszawa 0 0
8 RzKS Juvenia Kraków 0 0
9 RC Arka Gdynia 0 0
10 KS Budowlani Łódź 0 0