POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.286.903 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7: Powołania na Stanislas 7's14.05.2018

 
Nazwa akcji: Konsultacja KNK7 i Turniej w Nancy (Francja)
Termin:         16-21.05.2018
Miejsce:        Noclegi - Hotel Astone w Lubinie
                     Treningi - Stadion Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie
                     Noclegi - Citotel Hotel La Residence w Nancy
                     Turniej - Boulevard d'Austrasie w Nancy
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Abucewicz Laura
02. Karwowski Pauline
03. Klichowska Anna
04. Maliszewska Hanna
05. Mroczyńska Marlena
06. Pietrzak Monika
07. Schuster Julianna
Black Roses Posnania Poznań
08. Kowalczyk Agnieszka
09. Nowacka Maria
10. Pamięta Natalia
11. Paszczyk Katarzyna
Diablice Ruda Śląska
12. Karlińska Kinga
AZS AWF Warszawa
13. Singel Angelika
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Kwidziński Piotr - manager
Westfeld Dagna - analityk wideo
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Maliszewska Hanna - kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodników w dniu  16.05.2018 r do godz. 16:00 w Hotelu Astone w Lubinie ul. Kwiatowa 11
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- dowód osobisty lub paszport
- obuwie do treningu i gry na boisku
- odzież kadrową
- bilety komunikacji 
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 21.05.2018 r w godzinach popołudniowych.
 
Uwaga!!! Zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 14.05.2018 r do godz. 12.00.
 
Harmonogram zgrupowania:
16.05 (środa)
trening
kolacja
17.05 (czwartek)
śniadanie
trening
analiza
obiad
trening
analiza
kolacja
18.05 (piątek)
śniadanie
wyjazd do Nancy
zakwaterowanie w Nancy
19.05 (sobota)
śniadanie
turniej
kolacja
analiza
20.05 (niedziela)
śniadanie
turniej
kolacja
21.05 (poniedziałek)
powrót do Polski
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 16 RTDiM: Zaproszenie do Nowej Huty

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.286.903 liczba odwiedzin od
01.01.2014