POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7: Powołania na konsultację do Gdańska - Aktualizacja03.01.2019

 
KNK7 - Konsultacja w Gdańsku 
 
Termin:  11-13.01.2019
Miejsce:  Noclegi - apartamenty w centrum Gdańska
                Treningi - Hala Sportowa, Gdańsk ul. Meissnera 5
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Klichowska Anna
02. Kołdej Małgorzata
03. Maliszewska Hanna
04. Pamięta Natalia
05. Pietrzak Monika
06. Schuster Julianna
07. Witkowska Sylwia
Black Roses Posnania Poznań
08. Furman Natalia
09. Kowalczyk Agnieszka
10. Nowacka Maria
11. Paszczyk Katarzyna
Diablice Ruda Śląska
12. Karlińska Kinga
13. Piekorz Angelika
Miedziowe Lubin
14. Kmiecik Alicja
Juvenia Kraków
15. Dutka Monika
KS Rugby Gietrzwałd
16. Jankowska Natalia
KS Budowlani Łódź
17. Badowska Patrycja
Tygrysice Orkan Sochaczew
18. Kłak Sandra
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Yurji Bukhalo - trener asystent
Cajzer Robert- fizjoterapeuta
Maliszewska Hanna - kierownik
Kwidziński Piotr - manager
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  11.01.2019 r o godz. 19:00 w Hali Sportowej, Gdańsk, ul. Meissnera 5.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji do rozliczenia 
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 13.01.2019 r około południa.
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry.
 
Harmonogram zgrupowania:
11.01 (piątek)
trening
kolacja
12.01 (sobota)
śniadanie
trening
analiza
obiad
trening
analiza
kolacja
13.01 (niedziela)
śniadanie
trening
analiza
obiad
 
Sochaczew: III Noworoczny Trening Leon Radzikowski: Ja przed wojną byłem rugbistą...
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11