POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 U18: Powołania Kraków/Brno06.08.2019

 
Konsultacja Kobiecej Kadry U18 Rugby 7 
Kraków/Brno 12 - 18 sierpnia 2019
 
Termin: od 12 sierpnia do 18 sierpnia 2019
 
Miejsce:
Hotel Babilon, ul. Józefa Rostafińskiego 11, Kraków
Boisko Juvenia Kraków, ul. Na Błoniach 7, Kraków
Brno Czechy
 
Juvenia Kraków
Beata Juszczak
Paulina Marszalik
KS Posnania Poznań
Wiktoria Bancer
BBRC Łódź 
Wiktoria Majewska
KS Rugby Ruda Śląska 
Natalia Gliwińska
Arka Rumia
Zuzanna Sadowska
KS Budowlani Łódź
Julia Pustkowska
Klaudia Biegała
Zuzanna Juźwicka
RC Orkan Sochaczew
Sandra Kłak
Aleksandra Pietruszka
GSZS Nowogrodziec
Karolina Nowak
KS Rugby Gietrzwałd
Natalia Fiszer
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
Oliwia Weber
MKS Pogoń Siedlce
Adrianna Bednarczyk
RC Legia Warszawa
Astrid Mbolela Ilunga
 
Rezerwowe:
Julia Zydlewska (RC Orkan Sochaczew)
Oliwia Zanewiat (KS Rugby Gietrzwałd)
Alicja Jabłońska (KS Rugby Gietrzwałd)
Klaudia Jankowiak (KS Posnania Poznań)
Wiktoria Byrska  (BBRC Łódź) 
 
Sztab szkoleniowy:
- Trener: Christian Hitt
- Fizjoterapeuta: Karolina Mazurek
 
1. Zbiórka zawodniczek w dniu 12 sierpnia 2019 (poniedziałek)  najpóźniej o godzinie 17:30- w Hotelu Babilon ul. Józefa Rostafińskiego 11, Kraków
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- paszport lub dowód osobisty uprawniający do przekroczenia granicy Państwa w ramach UE
- ważna Karta EKUZ
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną oraz naturalną murawą,
- odzież kadrową (zawodniczki, które taką odzież posiadają)
- bilety komunikacji  do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie papierowej,
- pisemną zgodę rodziców (lub opiekunów prawnych na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry,
3. Zakończenie konsultacji w dniu 17- 18 sierpnia 2019 zgodnie z harmonogramem konsultacji
 
Ważne:
Zawodniczki uczestniczące w zgrupowaniu, winny również być dostępne na zbliżającym się zgrupowaniu: "Mistrzostwa Europy U18 w Jarocinie” w dniach 26 sierpnia- 1 września 2019. 
Każda zawodniczka musi obowiązkowo, niezwłocznie po zapoznaniu się z listą powołań potwierdzić swoją obecność, jak i nieobecność u trenera Christian Hitt (tel. +44 7500 776744)  lub Filipa Cackowskiego (tel. +48 603 619 989)
 
Harmonogram zgrupowania:
Poniedziałek - 12.08.2019
Zbiórka w hotelu- 17:30
Kolacja - 19:00
Spotkanie drużyny – 20:00
Nocleg
Wtorek- Czwartek – 13-15.08.2019
Śniadanie - 8:00
Trening - 10:00  - boisko
Obiad - 12:00
Trening - 14:00  - boisko
Snacks - 15:30
Trening - 17:00  - boisko
Kolacja - 19:30
Nocleg
Piątek - 16.08.2019
Śniadanie - 8:00
Trening - 10:00  - boisko
Obiad - 12:00
Wyjazd do Czech - 14:00
Przyjazd do Brna - 19:30
Kolacja- 20:30
Sobota - 17.08.2019
Śniadanie - 8:00
Turniej - 10:00- 15:00  - boisko
Obiad - 16:00
Wyjazd 17:00
Przyjazd do Krakowa ok 23:00
Niedziela - 18.08.2019
Przyjazd do Łódź ok 5:00
Przyjazd do Sochaczew ok 6:30
Przyjazd do Warszawa, zakończenie akcji – ok 7:30
 
Christian Hitt / Filip Cackowski
 
KNM7 U16: Powołania Kraków/Brno V Bierhalle Manufaktura BR dla Budowlanych SA
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia