POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 U18: Powołania na konsultację05.03.2018

 
Konsultacja startowa Kadry Narodowej Kobiet Rugby 7 U18

Termin: Będzin/Ruda Śląska, 10.03-11.03.2018
Miejsce: 
1. nocleg – Centrum Sportowo Konferencyjne Sportowa Dolina ul. Sportowa 4a, 42-500 Będzin.
2. turniej: Stadion Burloch Arena, ul Bytomska 15, Ruda Śląska

Lista powołanych zawodniczek:
Arka Rumia:
1. Stawicka Justyna
2. Sadowska Zuzanna
Juvenia Kraków:
1. Juszczak Beata
2. Warzecha Karolina
3. Morus Marta
KS Budowlani Łódź:
1. Pustkowska Julia
Legia Warszawa:
1. Motyl Gabriela
Posnania Poznań:
1. Furman Natalia
2. Veneri Cristina
3. Bancer Wiktoria
RC Gorce Raba Niżna:
1. Marszalik Paulina
RC Orkan Sochaczew:
1. Kłak Sandra
 
Zawodniczki rezerwowe:
BBRC Łódź - Stefanowicz Alicja
GSZS Nowogrodziec - Nowak Karolina
KS Budowlani Łódź - Daszyńska Julia
KS Ruda Śląska - Gliwińska Natalia
RC Orkan Sochaczew - Buczyńska Wiktoria
 
Sztab szkoleniowy:
Kościelniak Łukasz - I trener
Mąkina Arkadiusz - II trener
Koperska Barbara - Fizjoterapeuta

Ważne:
1. Zbiórka zawodniczek w dniu 10.03.2018  do godz. 17:00 w Centrum Sportowo Konferencyjnym Sportowa Dolina ul. Sportowa 4a, 42-500 Będzin.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną nawierzchnią
- ubrania: koszulki reprezentacyjne, ubiór na chłodną i deszczową pogodę
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
3. Zakończeni konsultacji w dniu 11.03.2018 o godz. 14:30 po turnieju w Rudzie Śląskiej.
Uwaga!!! Zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nie obecność za pośrednictwem Trenera Klubowego do dnia 08.03.2018 do godz. 20:00.

Harmonogram konsultacji:
10.03.2018
17:00 - zbiórka zawodniczek
18:00 - trening
19:30 - kolacja
20:30 - odprawa
11.03.2018
8:00 - śniadanie 
10:00-14:00 - turniej
14:00 - obiad 
14:30 - zakończenie konsultacji
 
Łukasz Kościelniak

U16: Powołania na konsultację do Sochaczewa - Aktualizacja KNK7: Konsultacje Gdańsk, powołania Vaxjo - Aktualizacja
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0