banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 U18, U16: Powołania do Myślenic04.10.2018

 
Zgrupowanie Kadry Kobiet Rugby 7 U18 i U16
 
Miejsce i termin: Myślenice, 11-14 października 2018
1. Nocleg - Hotel Black & White ul. Leśna 1, 32-400 Myślenice
2. Treningi - obiekty Sport Myślenice, ul. Zdrojowa 9 
 
Lista powołanych zawodniczek:
Arka Rumia:
01. Sadowska Zuzanna
BBRC Łódź:
02. Stefanowicz Alicja
03. Tkaczyk Julia
04. Byrska Wiktoria
05. Pietrzak Wiktoria
06. Górska Oliwia
Diablice Ruda Śląska:
07. Gliwińska Natalia
GSZS Nowogrodziec:
08. Nowak Karolina
Juvenia Kraków:
09. Juszczak Beata
10. Warzecha Karolina
11. Morus Marta
12. Marszalik Paulina
13. Uroda Laura
14. Druzgała Julia
15. Humeniuk Diana
KS Budowlani Łódź:
16. Rawecka Oliwia
Posnania Poznań:
17. Bancer Wiktoria
18. Jankowiak Klaudia
RC Orkan Sochaczew:
19. Kłak Sandra
20. Zydlewska Julia
 
Zawodniczki rezerwowe:
RC Arka Rumia - Kamińska Sara, Żurawska Natalia
BBRC Łódź - Robak Antonina, Wójcik Nela, Siwiec Oliwia
KS Budowlani Łódź - Pustkowska Julia
MKS Pogoń Siedlce - Bednarczyk Adrianna
RC Orkan Sochaczew - Sadowska Julia
 
Sztab szkoleniowy:
Łukasz Kościelniak - trener
Arkadiusz Mąkina - II trener
Zbigniew Grądys - kierownik/trener
Barbara Koperska - fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodniczek w dniu 11.10.2018 do godz. 12:30 w Hotelu Black & White ul. Leśna 1, 32-400 Myślenice
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ubiór i obuwie do treningu i gry na sztucznym boisku (wariant na każdy rodzaj pogody), roller
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry
- dzienniczek treningowy z miesięcy (wrzesień, październik)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
3. Zakończeni konsultacji w dniu 14.10.2018 o godz. 9:00.
 
Uwaga!!! Zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność za pośrednictwem Trenera Klubowego do dnia 07.10.2018 do godz. 20:00. 
 
Harmonogram konsultacji:
11.10.2018
12:30 - zbiórka zawodniczek
13:00 - obiad
15:00-17:00 - trening boisko
18:30 - kolacja
20:00 - zajęcia teoretyczne
12.10.2018
08:00 - śniadanie 
10:00-12:00 - trening boisko
13:00 - obiad 
15:00-17:00 - trening boisko
18:30 - kolacja
20:00 - zajęcia teoretyczne 
13.10.2018
08:00 - śniadanie 
10:00-12:00 - trening boisko
13:00 - obiad 
15:00-17:00 - trening boisko
18:30 - kolacja
20:00 - zajęcia teoretyczne 
14.10.2018
08:00 - śniadanie 
09:00 - zakończenie konsultacji
 
Łukasz Kościelniak
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 03 Przed finałem Orlikowej Ligi Mistrzów
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0