banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.797.417 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 U18, U16: Powołania do Świeradowa12.07.2018

 
Zgrupowanie Kadry Kobiet Rugby 7 U18 i U16
 
Miejsce i termin: Świeradów Zdrój, 24-30 lipca 2018
1. Nocleg - Hotel Pasja, ul. Nad Basenem 2, 59-850 Świeradów Zdrój
2. Treningi - Stadion Miejski, ul. Sienkiewicza 2, Świeradów Zdrój
 
Lista powołanych zawodniczek:
Arka Rumia:
1. Sadowska Zuzanna
2. Żurawska Natalia
3. Kamińska Sara
BBRC Łódź:
4. Stefanowicz Alicja
5. Tkaczyk Julia
6. Byrska Wiktoria
7. Wójcik Nela
8. Siwiec Oliwia
9. Górska Oliwia
10. Robak Antonina
Diablice Ruda Śląska:
11. Gliwińska Natalia
GSZS Nowogrodziec:
12. Nowak Karolina
Juvenia Kraków:
13. Juszczak Beata
14. Warzecha Karolina
15. Morus Marta
16. Marszalik Paulina
17. Uroda Laura
18. Druzgała Julia
19. Nawara Anna
Ogniwo Sopot:
20. Watkowska Karolina
21. Kołodziejczak Aniela
Posnania Poznań:
22. Bancer Wiktoria
RC Orkan Sochaczew:
23. Kłak Sandra
24. Skurzewska Amelia
 
Zawodniczki rezerwowe:
Arka Rumia - Solarska Paula
BBRC Łódź - Pietrzak Wiktoria, Kłosińska Oliwia
GSZS Nowogrodziec - Szeremeta Karolina
Juvenia Kraków - Zięba Marlena
KS Budowlani Łódź - Pustkowska Julia
Legia Warszawa - Motyl Gabriela
Ogniwo Sopot - Zielińska Malwina, Chołodowska Zuzanna
Pogoń Siedlce - Bednarczyk Adrianna
RC Orkan Sochaczew - Zydlewska Julia, Mamcarz Wiktoria
Sparta Jarocin - Olejniczak Aneta
 
Sztab szkoleniowy:
Kościelniak Łukasz - trener
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodniczek w dniu 24.07.2018 do godz. 16:00 w Hotelu Pasja, ul. Nad Basenem 2, 59-850 Świeradów Zdrój 
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ubiór i obuwie do treningu i gry na boisku trawiastym, buty do biegania, kostium kąpielowy, roller
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry
- dzienniczek treningowy z ostatnich 2 miesięcy (czerwiec, lipiec)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
3. Zakończenie konsultacji w dniu 30.07.2018 o godz. 12:30.
Uwaga!!! Zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność za pośrednictwem Trenera Klubowego do dnia 15.07.2018 do godz. 20:00.
 
Harmonogram konsultacji:
24.07.2018
16:00 – zbiórka zawodniczek
17:00 – 18:00 – trening boisko
19:00 – kolacja
20:00 – zajęcia organizacyjne
25.07.2018
7:30 – śniadanie 
10:00-11:30 – trening boisko
12:30 – obiad 
15:00-16:30 – trening boisko
16:30-17:30 – trening regeneracyjny/indywidualny
18:30 – kolacja
20:00-21:30 – zajęcia teoretyczne 
26.07.2018
7:30 – śniadanie 
10:00-11:00 – trening teren
12:30 – obiad 
15:00-16:30 – trening boisko
16:30-17:30 – trening regeneracyjny/indywidualny
18:30 – kolacja
20:00-21:30 – odnowa biologiczna/spacer po okolicy
27.07.2018
7:30 – śniadanie 
10:00-11:00 – trening teren
12:30 – obiad 
15:00-17:00 – trening teren
17:00-18:00 – odnowa biologiczna
18:30 – kolacja
20:00-21:30 – zajęcia teoretyczne 
28.07.2018
7:30 – śniadanie 
10:00-11:30 – trening boisko
12:30 – obiad 
15:00-16:30 – trening boisko
16:30-17:30 – trening regeneracyjny/indywidualny
18:30 – kolacja
20:00-21:30 – zajęcia teoretyczne 
29.07.2018
7:30 – śniadanie 
10:00-11:30 – trening boisko
12:30 – obiad 
15:00-16:30 – trening boisko
16:30-17:30 – trening regeneracyjny/indywidualny
18:30 – kolacja
20:00-21:30 – zajęcia teoretyczne 
30.07.2018
7:30 – śniadanie 
9:30-11:00 – trening boisko
12:30 – obiad, wyjazd
 
Łukasz Kościelniak
 
GPS7: Sprawozdanie z Exeter Zmarł Marian Bondarowicz
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.797.417 liczba odwiedzin od
01.01.2014