POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNM U18: Powołania na konsultację do Gdańska26.07.2019


Konsultacja przygotowująca Kadrę Mężczyzn U18
do Mistrzostw Europy w Rugby, 
Gdańsk 29.07 - 06.08.2019
 
Powołani zawodnicy:
RC Orkan Sochaczew - Szwarc Adam, Mroziński Jan, Miękus Kamil, Kocimski Igor, Wróbel Kacper, Romanowski Patryk, Dobijański Przemysław, Misiak Sebastian, Szwarc Michał
Pogoń Siedlce - Adamiak Krystian, Pątek Igor, Redzik Bartosz
Juvenia Kraków - Bryl Artur,  Polakiewicz Mateusz, Kozioł Jacek, Syska Jakub,
Budowlani Lublin - Dec Jakub, Siedlecki Paweł, Kędzierski Grzegorz
Ogniwo Sopot - Patryk Sakwa, Niespodziany Olaf
Budowlani Łódź - Łaszcz Michał
Husar Bolesławiec - Różycki Patryk
Rezerwa:
Juvenia Kraków - Morus Marcin
 
Sztab trenerski:
Jakub Seklecki - I trener
Jakub Lisiewski - II trener
Jan Szwarc - kierownik
Paweł Stempel  - trener od przygotowania motorycznego 
Karolina Mazurek - fizjoterapeuta
 
Zbiórka zawodników w dniu 29.07.2019 do godz. 15:00 Politechnika Gdańska, Osiedle Studenckie, Dom Studencki nr 8, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5a, 80-434 Gdańsk.  
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym i trawiastym,
- ubrania: spodnie „klasyczne”  koszulki reprezentacyjne, ubranie do treningu na boisku,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Flixbus),
- pisemną zgodę rodziców (lub opiekunów prawnych na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry,
- strój na pływalnie.
Konsultacja kończy się w dniu 6.08.2019 r. o godz. 14.00.
 
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera Klubowego, nie później niż do 26.07.2019 do godz. 18.00.
             
Jakub Seklecki
 
Biuro PZR: Okienko transferowe Posnania wygrała na plaży w Wolsztynie
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1